Македонски | Shqip | English |
15 окт 17:38
Linku:
Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Corsa 1.3 cdti Klima

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
15 окт 21:10
Linku:
Претпријатие Автомобили , Кочани

OPEL CORSA 1,3 CDTI FACELIFT -05 FULL

2 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
15 окт 00:44
Linku:
Автомобили , Скопjе , Бутел

OPELCORSA 1.7

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 16:48 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL CORSA 1.0B KLIMA AUTO FASHION GROUP

2 199 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 16:39 Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Corsa 1.0 Registrirana

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 16:37 Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Corsa 1.3 cdti

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:59 Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Corsa 1.4 Benzin

1 550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 15:05 Автомобили , Куманово

Opel Corsa 1.4 16v sport model Swiss novo

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:07 Автомобили , Скопjе , Аеродром

OPEL CORSA 1.3 DTI -08 FUL OPREMA OD MKD

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 12:04 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Corsa 1.2 benz Full AutoMilan

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 11:57 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Corsa 1.3cdti -03g

2 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:19 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Corsa 1.3 cdti Full AutoMilano

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 08:23 Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL CORSA 1.2 FULL ODLICNA SOSTOJBA ZAMENA

4 290 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 00:10 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 23:12 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Corsa 1.2

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:06 Автомобили , Скопjе , Центар

OPEL CORSA 1.2 PERFEKTNA NEUVEZENA

3 750 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 19:48 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Opel Corsa 1.3 cdti dizel

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:30 Автомобили , Скопjе , Аеродром

OPEL CORSA C 1.2

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 18:26 Автомобили , Прилеп , Долнени

Opel Corsa 1.0

1 750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 18:02 Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Corsa 1.7 CDTI

3 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 16:45 Автомобили , Скопjе , Карпош

OPEL CORSA 1.3 CDTI -04

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 15:03 Автомобили , Куманово

Opel Corsa 1.4

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 12:43 Автомобили , Куманово

Opel Corsa C 1.7

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:18 Претпријатие Автомобили , Тетово

Opel Corsa 1.2 i Full 07 Avto Connect

3 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 11:22 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

OPEL CORSA 1.3 CDTI ENJOY AVTO MIRO

2 750 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 11:01 Автомобили , Прилеп , Долнени

Opel Corsa 1.0

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 09:39 Автомобили , Скопjе , Илинден

Opel Corsa Comfort 1.0 -01

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 09:10 Автомобили , Куманово

Opel Corsa 1.3 Dizel -07 registrirana Itno

4 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:43 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL CORSA 1.7 DIZEL 55KW -03 REGISTRIRANA

2 399 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:43 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI SUPER SOSTOJBA CENA

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:20 Автомобили , Скопjе , Аеродром

OPEL CORSA 1.3 CDTI Neuvezena

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 07:06 Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Corsa C 1.0 -01

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 06:58 Автомобили , Скопjе , Карпош

OPEL CORSA 1.4 BENZIN 60 KS -97

999 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт 21:10 Претпријатие Автомобили , Кочани

OPEL CORSA 1,3 CDTI FACELIFT -05 FULL

2 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
15 окт 17:38
Linku:
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa B 1.2 -00

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
15 окт 17:38 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Corsa 1.3 cdti Klima

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
15 окт 17:17 Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Corsa 1.3 CDTI

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
15 окт 16:06 Автомобили , Виница

OPEL CORSA -03 1.2 Benzinec

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
15 окт 15:52 Автомобили , Делчево

OPEL CORSA C 1.2 SO KLIMA SOCUVANA

2 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
15 окт 14:07 Автомобили , Штип

OPEL CORSA 1.7 ISUZU

2 450 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
15 окт 12:07 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Corsa 1.0 prv sopstvenik

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
15 окт 11:57 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Opel Corsa d 1.2 plin atestiran

3 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток