Македонски | Shqip | English |
15 авг. 12:03 Автомобили , Тетово

Opel Mokka

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
09 јул. 09:16 Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Mokka

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
18 апр. 18:52 Автомобили , Скопjе , Карпош

OPEL MOKKA 1.7 CDTI

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток