Македонски | Shqip | English |
13 дек. 11:06 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Tigra 1.3cdti COSMO

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
04 дек. 15:17 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Opel Tigra 1.4 so atestiran plin,regist. do 10.19

1 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
28 ноем. 12:06 Автомобили , Охрид

Opel Tigra 1.6 Benzin-plin

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
24 ноем. 17:24 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL TIGRA 1.4i 90KS AUTO KODEKS

2 990 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
12 ноем. 13:15 Автомобили , Охрид

Opel Tigra Cabgio 1.4 zamena

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
08 ноем. 09:04 Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Tigra 97g 1.6 benzin plin registrirana

1 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
31 окт. 15:22 Автомобили , Прилеп

Opel Tigra Twintop full oprema

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
21 авг. 13:53 Автомобили , Прилеп

Opel Tigra 1.4

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
14 авг. 18:43 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Opel Tigra 1.6 95'

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
24 јул. 21:07 Автомобили , Скопjе , Бутел

OPEL TIGRA 1.3 CDTI CABRIO

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
20 јул. 20:10 Автомобили , Тетово

Opel Tigra 1.6

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 15:43 Автомобили , Охрид

Opel Tigra

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
23 јун. 11:29 Автомобили , Кичево

Opel Tigra

12 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
13 јун. 20:02 Автомобили , Тетово

Opel Tigra 1.6 benzin plin

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
02 јун. 14:23 Автомобили , Куманово

Opel Tigra

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
25 мај 14:05 Автомобили , Велес

Opel Tigra 1.4 benzin

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 12:11 Автомобили , Тетово

OPEL TIGRA 1.6 16v ITNO

850 ЕУР

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
02 мај 10:46 Автомобили , Битола

OPEL TIGRA 1.4 TWINTOP DesignEdition-09

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
29 апр. 14:40 Автомобили , Штип

Opel Tigra

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
22 апр. 18:47 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL TIGRA CABRIO

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
10 апр. 12:33 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Opel Tigra

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 14:19 Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL TIGRA 2000/1999 kako nova

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
08 мар. 20:58 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Opel Tigra 1.4

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 20:01 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Opel Tigra 1.4 benzin plin

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
15 јан. 05:51 Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Tigra 1.6 16v,besprekorna sostojba.

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
21 дек. 20:29 Автомобили , Прилеп

Opel Tigra

1 400 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
21 дек. 17:56 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Opel Tigra

1 450 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
20 дек. 22:32 Автомобили , Скопjе , Чаир

Opel Tigra

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
11 дек. 22:04 Автомобили , Скопjе , Илинден

Opel Tigra

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 13:08 Автомобили , Тетово

Opel Tigra moze i zamena

1 350 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
18 окт. 14:35 Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Tigra

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
18 окт. 09:33 Автомобили , Скопjе , Центар

Opel Tigra

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
16 окт. 11:38 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Opel Tigra 16 16v

2 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
11 окт. 15:32 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Tigra 1.4

2 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
26 септ. 21:36 Автомобили , Прилеп

Opel Tigra

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
08 септ. 23:58 Автомобили , Тетово , Јегуновце

Opel Tigra 1.6 plin

1 650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
07 септ. 11:51 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Opel Tigra 1.6 106ks

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
16 авг. 16:55 Автомобили , Битола

Opel Tigra 1.6

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
12 авг. 02:04 Автомобили , Кичево

Opel Tigra 1.4

450 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 21:27 Автомобили , Битола

Opel Tigra 1.4 za delovi

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
19 јул. 16:40 Автомобили , Скопjе , Карпош

OPEL TIGRA 1.3 DIZEL

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
07 јун. 22:39 Автомобили , Куманово

Opel Tigra

1 900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
02 јун. 16:39 Автомобили , Тетово

Opel Tigra

1 750 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
28 мај 12:53 Автомобили , Тетово

Opel Tigra

999 ЕУР

Година: 1986
Километража: 120 000 - 129 999
22 мај 21:50 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

Opel Tigra 1.6

950 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
16 мај 07:45 Автомобили , Скопjе , Центар

Opel Tigra 1.4

1 250 ЕУР

Година: 1997
Километража: 110 000 - 119 999
05 мај 18:32 Автомобили , Делчево

Opel Tigra 1.6 16v Registrirana

1 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 21:05 Автомобили , Кочани

Opel Tigra ili zamenuva za motor do 50cm3

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
Кон почеток