Македонски | Shqip | English |
Денес 16:18 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Vectra 2.0dti moze zamena za pomalo vozilo

1 399 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:37 Автомобили , Струмица

Opel Vectra 1.7

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:22 Автомобили , Скопjе , Сарај

Opel Vectra 2.0 DTI full oprema

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:55 Автомобили , Куманово

Opel Vectra

2 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар 21:29 Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Vectra C GTS

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
16 мар 16:53 Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Vektra B ITNO

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар 17:43 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Opel Vectra C GTS 1.9td

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар 12:07 Претпријатие Автомобили , Тетово

Opel Vectra 1.9 CDTI 150 KS Autom.Full 08 Avto Co

5 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
11 мар 21:42 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Opel Vectra

1 450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар 21:31 Автомобили , Тетово , Теарце

Opel Vectra 2.0

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар 21:16
Linku:
Автомобили , Куманово , Липково

Opel Vectra

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
07 мар 18:51
Linku:
Автомобили , Гостивар

Opel Vectra

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар 16:57 Автомобили , Свети Николе

Opel Vectra

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
05 мар 19:33 Автомобили , Тетово , Теарце

Opel Vectra

1 100 ЕУР

Година: 1984
Километража: 160 000 - 169 999
05 мар 15:12 Автомобили , Прилеп

Opel Vectra 2.0 moze i zamena za dzip

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
05 мар 13:27 Автомобили , Куманово

OPEL VECTRA B neuvezuvana

1 750 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
03 мар 11:45 Автомобили , Куманово

Opel Vectra

1 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
22 фев 15:53 Автомобили , Крива Паланка

Opel Vectra

600 ЕУР

Година: 1992
Километража: 170 000 - 179 999
22 фев 15:34 Автомобили , Битола

Opel Vectra 1.9 CDTI

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев 14:14 Автомобили , Скопjе , Центар

Opel Vectra dti

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
17 фев 15:57 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL VECTRA C V6 3.0 CDTI ISUZU AUTOMATIC

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
17 фев 15:05 Автомобили , Кочани

Opel Vectra

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: > 500 000
16 фев 20:45 Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL VECTRA ITNO

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
15 фев 19:45 Автомобили , Струмица

Opel Vectra 1.9 cdi

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев 17:21 Автомобили , Крива Паланка

Opel Vectra

600 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев 00:51 Автомобили , Прилеп

Opel Vectra 1.9 CDTI

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев 00:07 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Opel Vectra 2.0 dti

2 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
06 фев 18:09 Автомобили , Тетово

Opel Vectra automatic 6brzini 150ks

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
05 фев 19:09 Претпријатие Автомобили , Куманово

Opel Vectra C karavan automatic 1.9

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
03 фев 20:50 Автомобили , Кочани

Opel Vectra

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
03 фев 17:17 Автомобили , Крива Паланка

Opel Vectra moze zamena

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
31 јан 18:55 Автомобили , Велес

VECTRA ESSENTIA 2.0 DTI НЕУВОЗ 2 seta Gumi

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
31 јан 12:52 Автомобили , Скопjе , Бутел

OPEL VEKTRA 1.7 TD ISUZU

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан 00:55 Автомобили , Кичево

Opele Vectra 1.7 isuzu

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
28 јан 19:39 Автомобили , Тетово

Opel Vectra Extra

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
28 јан 17:31 Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Vectra gts 120kw 1.9

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 јан 14:55 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Vectra c 2.2

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 јан 10:03 Автомобили , Кавадарци

Opel Vectra na delovi ili cela 1.6 benz

450 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
27 јан 17:44 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Opel Vectra 1.8 benzin plin registrirana

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
27 јан 13:59 Автомобили , Охрид

Opel Vectra C 2.0DTI

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
27 јан 12:51 Автомобили , Струмица

Opel Vectra b Redizajn 2.0

1 300 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан 12:54 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Opel Vectra benzin plin registracija cela godina

1 850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
24 јан 18:43 Автомобили , Делчево

Opel Vectra 1.8

500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан 11:47 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Opel Vectra 18 benzin plin

1 850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
24 јан 00:51 Автомобили , Гостивар

Opel Vectra 1.9 CDTI

4 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан 17:12 Автомобили , Битола

Opel Vectra C 1.9 CDTI -05 150 HP REGISTRIRANA

4 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
20 јан 15:31 Автомобили , Скопjе , Бутел

OPEL Vectra B 1,6 /16v LPG atest

1 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
18 јан 13:00 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Opel Vectra 1.8 benzin plin

1 950 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
16 јан 20:28 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Vectra 1.6 Benzin

999 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
16 јан 10:54 Автомобили , Прилеп

OPEL VECTRA 2.0 16V EKSTRA KAKO OD SALON

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток