Македонски | Shqip | English |
28 дек 14:02 Автомобили , Скопjе , Карпош

OPEL VIVARO DOBRO SOCUVANO

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
02 сеп 18:32 Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL VIVARO 1.9 DCI

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
16 авг 18:08 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

OPEL VIVARO 1.9 TDCI L2 H1 8+1 PATNICKO

55 555 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
04 јул 08:24 Автомобили , Струмица

Opel Vivaro 2.5 tdi

6 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 17:35 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Opel Vivaro

4 700 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
01 мај 21:27 Автомобили , Гостивар

Opel Vivaro

7 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток