Македонски | Shqip | English |
20 јан 16:34
Link:
Автомобили , Радовиш

Opel Zafira 2.2 dti

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
13 јан 03:26
Link:
Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Zafira 1.8 registrirana so servisna kniska

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999

Денес 09:05 Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Zafira B 1.9 CDTi Enjoy 7sedista CH

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:54 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 120ks COSMO SERVISNA KNISKA

4 399 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 10:38 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Zafira 1.9cdti

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
21 јан 17:48 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL ZAFIRA 2.0 DTI

2 850 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
20 јан 16:43 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Zafira 1.9cdti full oprema 6brz reg

4 690 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан 16:34
Link:
Автомобили , Радовиш

Opel Zafira 2.2 dti

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
20 јан 14:38 Автомобили , Скопjе , Аеродром

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 7 SEDISTA

4 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан 09:10 Автомобили , Крива Паланка

OPEL ZAFIRA 1.6 ECO FLEX METAN 09

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
19 јан 13:23 Автомобили , Скопjе , Сарај

OPEL ZAFIRA EVTINO

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
18 јан 17:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Zafira 1.9 cdti 150 ks so panorama

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
16 јан 22:07 Автомобили , Куманово

Opel Zafira 1.9 REGI CELA GODINA FULL oprema COSMO

4 899 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 јан 03:26 Автомобили , Куманово , Липково

Opel Zafira 2.2

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
13 јан 03:26
Link:
Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel Zafira 1.8 registrirana so servisna kniska

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
12 јан 22:03 Автомобили , Крива Паланка

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI -06 COSMOPAKET Nova

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан 14:27 Автомобили , Неготино

OPEL ZAFIRA

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 јан 15:13 Автомобили , Тетово

OPEL ZAFIRA MOZE ZAMENA

2 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан 01:42 Автомобили , Гостивар

Opel Zafira

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
07 јан 09:24 Автомобили , Тетово , Желино

Opel Zafira 1.8 benzin Svajcarska

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
05 јан 10:34 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL ZAFIRA A 2.0 CDTI

2 999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан 11:19 Автомобили , Скопjе , Скопје

OPEL ZAFIRA 2.2

4 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
30 дек 21:45 Автомобили , Неготино

Opel Zafira

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
29 дек 18:58 Автомобили , Куманово

Opel Zafira 2.2

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 15 000 - 19 999
29 дек 13:10 Автомобили , Куманово

Opel Zafira 2.2 DTI 92kW

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
29 дек 10:21 Автомобили , Гостивар

Opel zafira 1.9

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
28 дек 19:59 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Zafira 2.2 DTI

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек 13:22 Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Zafira 2.0 DTI Eco Tec

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
28 дек 07:40 Автомобили , Крива Паланка

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 120KS - UNIKAT 07

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
24 дек 21:02 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Zafira ITNO

3 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
22 дек 22:12 Автомобили , Скопjе , Центар

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 7 SEDISTI EXTRA CENA

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 дек 19:36 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Opel Zafira 1.9CDTI 120ks COSMO UNIKAT -07

4 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
15 дек 09:19 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Opel Zafira 1.9 cdti 150 hp

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 дек 22:25 Автомобили , Свети Николе

Opel Zafira 2.0 dti

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
13 дек 09:58 Автомобили , Тетово

Opel Zafira 2.2 DTI -04

3 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
12 дек 17:19 Претпријатие Автомобили , Тетово

Opel Zafira 2.0 dizel

3 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
11 дек 18:55 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Opel Zafira 2.0 dti

3 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
11 дек 13:24 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Zafira 1.9 CDTI

4 100 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 дек 21:22 Автомобили , Гостивар

Opel Zafira B 1.9CDTI 110KW

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек 14:55 Автомобили , Скопjе , Сарај

Opel Zafira

4 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек 13:36 Автомобили , Велес

Opel Zafira B 1.9cdti so 7 sedista full oprema

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
04 дек 21:02 Автомобили , Струмица

OPEL ZAFIRA 1.8 BENZIN ITNO

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек 09:39 Автомобили , Куманово

Opel Zafira

4 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
02 дек 21:19 Автомобили , Гостивар

Opel Zafira

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
02 дек 20:42 Автомобили , Скопjе , Бутел

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 7 sedista

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток