Македонски | Shqip | English |
21 ное 12:49 Автомобили , Тетово

OPEL ZAFIRA TOURER 2013 1.6 CNG FABRICKI METAN

10 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
29 окт 16:37 Автомобили , Скопjе , Петровец

Opel Vectra dobro socuvan

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток