Македонски | Shqip | English |
Денес 19:40 Автомобили , Куманово

Peugeot 308 itno

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:58 Автомобили , Струмица

Peugeot 308 1.6 HDI

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 09:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

PEUGEOT 308 1.6 HDi Business

8 490 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 23:57 Автомобили , Велес

Peugeot 308

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 12:24 Автомобили , Скопjе , Центар

Peugeot 308 16 hdi FACELIFT -11 NAVI LIZING

6 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:06 Автомобили , Куманово

Peugeot 308

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
21 ное 22:58 Автомобили , Скопjе , Аеродром

PEUGEOT 308 1.6 HDi

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
18 ное 13:31 Автомобили , Куманово

Peugeot 308 1.6 hdi prv gazda extra socuvano

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
17 ное 20:26 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 308 sw 2.0hdi 100kw-09 panorama

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
09 ное 11:24 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 308 Feline HDI

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
07 ное 10:37 Автомобили , Куманово

Peugeot 308 1.6 HDI 7 sediste

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
04 ное 13:30 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 308 1,6HDI 92KS 2011 FRANCIJA PERFEKTNO

6 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
02 ное 14:21 Претпријатие Автомобили , Тетово

Peugeot 308 1.6 HDi

8 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
26 окт 13:18 Автомобили , Скопjе , Аеродром

PEUGEOT 308 1.4 benzin

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 75 000 - 79 999
24 окт 14:15 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PEUGEOT 308 CC 1.6 HDI 110 KS

10 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 75 000 - 79 999
15 окт 23:18 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Peugeot 308

6 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
15 окт 17:46 Автомобили , Скопjе , Бутел

PEUGEOT 308 1.6 DIZEL EKSTRA

6 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
13 окт 21:49 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 308 1.6HDI 90KS FRANCIJA

6 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
06 окт 23:43 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 308 1,6HDI 92KS 119.000km FRANCIJA

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
02 окт 14:38 Автомобили , Скопjе , Карпош

Peugeot 308

8 950 ЕУР

Година: 2014
Километража: 35 000 - 39 999
23 сеп 12:09 Автомобили , Скопjе , Скопје

Peugeot 308 1.6 dizel

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 сеп 14:57 Автомобили , Тетово , Брвеница

Peugeot 308

10 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
15 сеп 16:02 Автомобили , Скопjе , Скопје

PEUGEOT 308 ubavo damsko vozilo

5 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
07 сеп 10:30 Автомобили , Скопjе , Центар

PEUGEOT 308 1.6 DIZEL KAKO NOVA

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 50 000 - 54 999
05 сеп 21:39 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 308 1,6HDI 110KS 2008 AUTOMAT*6m.GARANCIA*

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
17 авг 12:23 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Peugeot 308 sw

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
13 авг 20:00 Автомобили , Охрид

Peugeot 308

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
31 јул 22:57 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 308 1.6 HDI Francija 109 ks

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
21 јул 16:41 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Peugeot 308 1.6 HDI

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
20 јул 18:33 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 308 1.6 HDI Uvoz od Germanija

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
18 јул 22:45 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

PEUGEOT 308 1.6 HDI

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
02 јул 14:53 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Peugeot 308 1.6hdi 110ks Ekskluziv

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
03 јун 14:20 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Peugeot 308 1.6 hdi 66 kw

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
28 апр 14:46 Автомобили , Струга

Peugeot 308 HDI 16

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
17 апр 17:40 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

PEUGEOT 308 SW 1.6 HDI 109 HP FULL OPREMA

5 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар 14:34 Автомобили , Скопjе , Скопје

PEUGEOT 308 1.6 hdi 90ks odlicno zacuvano full

5 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
22 мар 10:06 Автомобили , Куманово

PEUGEOT 308 2.0 HDI SWISS

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар 10:14 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 308 SW 1.6 HDI

7 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 90 000 - 94 999
20 мар 19:43 Автомобили , Скопjе , Илинден

Peugeot 308 1.6 HDi Sport Plus

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
10 дек 17:48 Автомобили , Кочани

PEUGEOT 308 1.6HDI 66KW 90KS

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
09 дек 17:35 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Peugeot 308

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
26 ное 21:51 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

PEUGEOT 308 SW 1.6 HDI 109 HP GERMANY -08

4 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток