Македонски | Shqip | English |
11 септ. 09:16 Претпријатие Автомобили , Тетово

Porsche Boxster 2.7

14 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 80 000 - 84 999
16 окт. 12:54 Автомобили , Скопjе , Скопје

Porsche Boxter 2014 Xenon NAVI KOZA

37 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
03 апр. 12:33 Автомобили , Ресен

Porsche Boxster kabriolet -97

10 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
17 апр. 13:18 Автомобили , Скопjе , Карпош

PORSCHE 987 BOXSTER -10

36 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
07 ноем. 21:50 Автомобили , Тетово

PORSCHE BOXSTER CABRIO FUL OPREMA -98

15 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
05 ноем. 10:37 Автомобили , Струмица

Porsche Boxster 2.7 -00

15 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
01 авг. 21:19 Автомобили , Скопjе , Карпош

Porsche Boxster 2.7 -04

10 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
20 апр. 21:30 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Porsche Boxster -00

14 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток