Македонски | Shqip | English |
911 , 3
924 , 2
944 , 1
Boxster , 8
Cayenne , 37
Cayman , 1
Panamera , 11
16 авг 14:31 Автомобили , Скопjе , Центар

Porsche Boxster

58 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 80 000 - 84 999
05 авг 08:43 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

PORSCHE CAYENNE 3.0 TDI -10 EKSTRA KAKO NOV

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
24 јул 08:20 Автомобили , Скопjе , Карпош

Porsche Panamera

39 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
06 јул 14:57 Автомобили , Радовиш

PORSCHE CAYENNE S -06

11 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
05 јул 13:29 Автомобили , Скопjе , Скопје

Porsche Cayenne 3.0 tdi

45 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 55 000 - 59 999
02 јул 09:44 Автомобили , Тетово

Porsche Panamera 3.0d -13

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
28 мај 23:45 Автомобили , Тетово

Porsche Cayenne 3.0d -13

Година: 2013
Километража: 50 000 - 54 999
17 мај 15:59 Автомобили , Скопjе , Бутел

Porsche Cayenne 2014 platinium edition

Година: 2014
Километража: 55 000 - 59 999
06 апр 16:32 Автомобили , Скопjе , Скопје

Porsche Cayenne 3.2 V6

11 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
11 мар 11:26 Автомобили , Скопjе , Центар

Porsche Cayenne 3.2 LPG FABRIKA

12 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев 22:47 Автомобили , Кочани

PORSCHE CAYMAN -07

18 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
20 фев 20:48 Автомобили , Велес

Porsche Cayenne GTS 4.8 V8 420ks. PANORAMA

80 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 70 000 - 74 999
13 фев 10:46 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

PORSCHE Cayenne 3.0 dize

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
05 фев 23:29 Автомобили , Скопjе , Центар

Porsche Cayenne GTS

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
20 дек 21:24 Автомобили , Скопjе , Сарај

Porsche Cayenne 3.0 d

Година: 2010
Километража: 0 - 4 999
05 дек 18:47 Автомобили , Гостивар

Porsche Cayenne 4.5 v8 450 ks turbo s Magnum

19 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт 12:54 Автомобили , Скопjе , Скопје

Porsche Boxter 2014 Xenon NAVI KOZA

37 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
27 сеп 00:47 Автомобили , Скопjе , Скопје

Porsche Panamera

75 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 90 000 - 94 999
19 сеп 19:32 Автомобили , Гостивар

Porsche Panamera GTS 4.8 V8

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999
27 авг 16:33 Автомобили , Велес

Porsche 924

3 500 ЕУР

Година: 1981
Километража: 25 000 - 29 999
12 јул 12:47 Автомобили , Скопjе , Бутел

Porsche Cayenne

14 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул 23:01 Автомобили , Скопjе , Центар

Porsche Cayenne 3.2 LPG

16 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун 18:16 Автомобили , Охрид

Porsche Cayenne Turbo 500KS

29 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
14 јун 13:23 Автомобили , Ресен

Porsche Panamera

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
16 мај 13:36 Автомобили , Скопjе , Скопје

Porsche Cayenne 3.2V6

16 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
04 мај 20:50 Автомобили , Тетово

Porsche Panamera 3.0d

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
02 мај 13:10 Автомобили , Велес

Porsche Panamera kupeno od Mk redovno ser vo Porse

65 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 80 000 - 84 999
18 апр 20:54 Автомобили , Скопjе , Чаир

Porsche Cayenne

8 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
06 апр 14:53 Автомобили , Тетово

Porsche Cayeene 3.0d 2012 techart

Година: 2012
Километража: 50 000 - 54 999
03 апр 12:33 Автомобили , Ресен

Porsche Boxster kabriolet -97

10 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
20 мар 12:27 Автомобили , Струмица

Porsche Cayenne 3.2 S

11 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
04 мар 18:27 Автомобили , Скопjе , Скопје

PORSCHE CAYENNE 3.0 D MOZE ZAMENA

68 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
18 фев 13:26 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Porsche Cayenne

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек 15:10 Автомобили , Тетово

Porsche Panamera TURBO 500 HP

75 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
10 ное 23:19 Автомобили , Дебар

Porsche CayenneS 3.2 V6 -05

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
20 окт 16:43 Автомобили , Тетово

Porsche Panamera 4s 400ks -11

Година: 2011
Километража: 85 000 - 89 999
25 авг 18:31 Автомобили , Велес

PORSHE 924 -81

3 300 ЕУР

Година: 1981
Километража: 40 000 - 44 999
17 авг 10:59 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PORSCHE CAYENNE -04

14 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг 17:58 Автомобили , Скопjе , Бутел

PORSCHE CAYENNE TURBO S BLINDIRAN FULL 22'ABT -10

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
14 јун 14:32 Автомобили , Струмица

Porsche 911 996 gt3 -00

Година: 2000
Километража: 75 000 - 79 999
10 јун 12:27 Автомобили , Скопjе , Карпош

Porsche Cayenne -05

15 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
19 мај 20:50 Автомобили , Скопjе , Бутел

PORSCHE CAYENNE 3.2 -05

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
13 мај 22:22 Автомобили , Гостивар

Porsche Cayenne TURBO -03

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
11 мај 11:46 Автомобили , Кичево

PORSCHE CAYENNE S 4.5 V8 -05

16 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
25 апр 17:00 Автомобили , Тетово

Porche Panamera S Hybrid -11

62 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток