Македонски | Shqip | English |
03 авг 00:59 Автомобили , Прилеп

Proton 415 (Mitsubishi)

450 ЕУР

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
17 мај 22:20 Автомобили , Куманово , Липково

Proton 400 Serie -98

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
07 мар 16:51 Автомобили , Струмица , Ново Село

Proton 313 gli 55kw -98

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток