Македонски | Shqip | English |
03 авг 00:59 Автомобили , Прилеп

Proton 415 (Mitsubishi)

450 ЕУР

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
17 мај 22:20 Автомобили , Куманово , Липково

Proton 400 Serie -98

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток