Македонски | Shqip | English |
Денес 17:34 Претпријатие Автомобили , Тетово

Renault Kangoo 1.5 dci -03 full moze zamena

2 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 18:51 Автомобили , Кочани

RENAULT KANGOO 1.9 dTi

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 09:26 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Kangoo

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек 14:55 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

RENAULT KANGOO 1.5 DCI

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
05 дек 14:16 Автомобили , Скопjе , Карпош

Renault Kangoo 1.5dci 105ks

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
04 дек 09:49 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Renault Kangoo

4 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
03 дек 09:39 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Renault Kangoo

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
22 ное 10:15 Автомобили , Битола

Renault Kangoo

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 ное 08:30 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Renault Kangoo 1.5 dci uvezeno od Germanija

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
16 ное 20:59 Автомобили , Куманово

Renault Kangoo

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 ное 13:49 Автомобили , Скопjе , Центар

RENAULT KANGOO 1.5DCI

1 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
09 ное 21:54 Автомобили , Скопjе , Центар

Renault Kangoo 1.5 dci

6 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
02 ное 09:16 Автомобили , Битола

Renault Kangoo 1.5 dci

5 009 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
24 окт 16:24 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Кangoo

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
13 окт 21:33 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Kangoo 1.9 disel moze zamena

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
13 окт 21:23 Автомобили , Тетово , Теарце

Renault Kangoo

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
23 сеп 23:02 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Кangoo 1.9disel moze zamena

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
22 сеп 13:07 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

RENAULT KANGOO

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
21 сеп 17:01 Автомобили , Скопjе , Сарај

RENAULT KANGOO 19DTI

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
11 сеп 02:28 Автомобили , Скопjе , Центар

RENAULT KANGOO 1.5 DCI 50Kw so KLIMA

3 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
02 сеп 12:02 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Renault Kangoo 1.5 dci

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
24 авг 17:03 Автомобили , Скопjе , Сарај

Renault Kangoo

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 100 000 - 109 999
06 авг 19:54 Автомобили , Скопjе , Петровец

Renault Kangoo

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
19 јул 14:34 Автомобили , Куманово

RENAULT KANGOO 1,5 DCI EKSTRA GERMANIJA -07

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
11 јул 19:58 Автомобили , Тетово

Renault Kangoo

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999
09 јул 08:23 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Renault Kangoo Pick up

2 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
05 јул 14:20 Автомобили , Скопjе , Бутел

Renault Kangoo 1.6 benzin/plin

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
04 јул 23:38 Автомобили , Скопjе , Бутел

Renault Kangoo

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
01 јул 13:24 Автомобили , Тетово , Боговиње

Renault Kangoo 1.9D

3 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
22 јун 13:59 Автомобили , Кавадарци

Renault Kangoo

2 950 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
08 јун 20:07 Автомобили , Скопjе , Илинден

RENAULT KANGOO 1.5 DCI ODLICNO

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
02 јун 09:32 Автомобили , Штип

Renault Kangoo

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
28 мај 14:22 Автомобили , Виница

Renault Kangoo 1.5 DCI

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 08:17 Автомобили , Гостивар

Renault Kangoo 1,2 Tovarno

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
22 мај 22:43 Автомобили , Скопjе , Скопје

RENAULT KANGOO 1.5DCI ODLICNO

4 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
22 мај 21:37 Автомобили , Скопjе , Бутел

RENAULT KANGOO 4x4 1.9 dci

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 14:29 Автомобили , Гостивар

Renault Kangoo

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
06 мај 17:50 Автомобили , Скопjе , Бутел

RENAULT KANGOO

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
06 мај 17:24 Автомобили , Скопjе , Бутел

Renault Kangoo 1.9 dci 4x4 so FULL OPREMA

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
25 апр 09:11 Автомобили , Тетово

Renault Kangoo 1.9tdci

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
23 апр 17:42 Автомобили , Тетово

RENAULT KANGO 1.2 BENZIN TOVARNO 43 kw

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
20 апр 18:40 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

RENAULT KANGOO

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
18 апр 15:54 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

RENAULT KANGOO 1.5 DCI SO FUL OPREMA

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
10 апр 21:34 Автомобили , Скопjе , Центар

RENAULT KANGOO cena po dogovor

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
08 апр 12:31 Автомобили , Куманово

Renault Kangoo 1.9 DTI

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
04 апр 19:05 Автомобили , Куманово

Renault Kangoo 1.5 dizel Povolno

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
21 мар 11:03 Автомобили , Скопjе , Карпош

Renault Kangoo

2 450 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток