Македонски | Shqip | English |
Вчера 15:14 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Renault Trafic - 97

2 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: > 500 000
15 мар 00:30 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Trafic

550 ЕУР

Година: 1981
Километража: 5 000 - 9 999
14 мар 12:19 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Trafic

550 ЕУР

Година: 1981
Километража: 0 - 4 999
10 мар 09:56 Автомобили , Скопjе , Центар

Renault Trafic 2.0 dci 115KS Uvezeno od Svajcaria

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
09 мар 08:38 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

RENAULT TRAFFIC LONG 2.5 dci CH

7 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
09 мар 08:30 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

RENAULT TRAFIC 150 DCI CH

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан 10:24 Автомобили , Крива Паланка

Renault Trafic

Година: 1996
Километража: 400 000 - 449 999
17 јан 12:37 Автомобили , Скопjе , Аеродром

RENAULT TRAFIC 2.0 8+1

7 560 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
29 ное 12:59 Автомобили , Скопjе , Карпош

Renault Trafic 2.0DCI

10 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
03 ное 13:29 Автомобили , Скопjе , Карпош

Renault Trafic 2.0 dci 110 hp

10 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
29 окт 19:45 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Trafic 2.1 disel

Година: 1994
Километража: 0 - 4 999
24 окт 13:39 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Kombe Renault Trafik tovarno Dizel

1 700 ЕУР

Година: 1986
Километража: 95 000 - 99 999
24 мар 23:03 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Trafic dizel itno

600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
20 мар 03:16 Автомобили , Тетово

Renault Trafic Kombi

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
08 фев 23:35 Автомобили , Скопjе , Бутел

Renault Trafic 1.9 motor -99

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 10 000 - 14 999
Кон почеток