Македонски | Shqip | English |
26 апр 09:02 Автомобили , Струмица

Rover 214

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
21 апр 23:18 Автомобили , Скопjе , Скопје

Rover 214si

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 100 000 - 109 999
26 фев 16:08 Автомобили , Тетово , Боговиње

Rover 214

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
14 ное 19:54 Автомобили , Скопjе , Илинден

Rover 214 atest piln -00

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
14 сеп 12:59 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Rover 214 -97

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
03 дек 21:24 Автомобили , Гостивар

Rover 214 1.4 moze zamena -99

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
28 мај 21:32 Автомобили , Делчево

Rover 214 - 98

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
27 мај 18:21 Автомобили , Делчево

Rover 214 rf i -98 76 kw cena po dogovor

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 130 000 - 139 999
12 мај 17:44 Автомобили , Радовиш

Rover 214 -99

1 100 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
15 фев 13:28 Автомобили , Дебар

ROVER 214i -97 1.4 BENZIN PLIN ITNO

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан 14:47 Автомобили , Струмица , Босилово

Rover 214 - 98

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток