Македонски | Shqip | English |
29 сеп 22:51 Автомобили , Ресен

Rover 216 itno

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр 10:07 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Rover 216 gsi mozna zamena

Година: 1992
Километража: 120 000 - 129 999
24 мај 10:47 Автомобили , Скопjе , Илинден

Rover 216 Kabrio Dizel -96

Година: 1996
Километража: 45 000 - 49 999
13 фев 01:02 Автомобили , Велес

Rover 216 -97

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
Кон почеток