Македонски | Shqip | English |
10 дек. 13:24 Автомобили , Тетово

ROVER 25

1 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
25 авг. 15:32 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Rover 25

850 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
13 авг. 23:22 Автомобили , Скопjе , Карпош

Rover 25

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
25 окт. 20:54 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Rover 25 76KW 103 ks 1.4

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 јул. 10:31 Автомобили , Делчево

ROVER 25

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
29 авг. 21:45 Автомобили , Струмица

Rover 25 -05

Година: 2005
Километража: 70 000 - 74 999
09 јул. 21:47 Автомобили , Дебар

Rover 25 -01

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
20 апр. 16:21 Автомобили , Струмица

Rover 25 -01

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток