Македонски | Shqip | English |
Денес 11:45 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Seat Alhambra moze zamena

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар 21:10 Автомобили , Скопjе , Сарај

Seat Alhambra

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар 17:50 Автомобили , Велес

Seat Alhambra

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
14 мар 16:41 Автомобили , Охрид , Дебарца

Seat AlhambrA tdi

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
12 мар 14:05 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Seat Alhambra 1.9 TDI

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
03 мар 15:15 Автомобили , Скопjе , Скопје

Seat Alhambra-07 6 brzini

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 фев 01:06 Автомобили , Куманово

Seat Alhambra

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
03 фев 18:41 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Seat Alhambra

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
29 јан 01:48 Автомобили , Крушево

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 85KW 116PS CH SHARAN

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
15 јан 22:51 Автомобили , Кочани

Seat Alhambra 4x4

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек 11:58 Автомобили , Куманово

Seat Alhambra

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек 18:59 Автомобили , Свети Николе

Seat Alhambra

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
09 дек 15:54 Автомобили , Скопjе , Скопје

SEAT ALHABRA1.9 TDI 110 KS FUL OPREMA

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
10 ное 15:25 Автомобили , Тетово

Seat Alhambra

3 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
04 окт 14:04 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Seat Alhambra

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
09 сеп 09:00 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Seat Alhambra

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999
16 авг 22:32 Автомобили , Кавадарци

Seat Alhambra

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул 13:17 Автомобили , Струмица

Seat Alhambra

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 20:40 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Seat Alhambra 1.9 tdi 66 kw

2 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 10 000 - 14 999
30 мар 21:36 Автомобили , Струга

Seat Alhambra 1.9

2 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
21 мар 09:01 Автомобили , Велес

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
11 мар 09:46 Автомобили , Скопjе , Центар

SEAT ALHAMBRA

3 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
02 мар 14:02 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

Seat Alhambra itno

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
02 јан 20:20 Автомобили , Радовиш

Seat Alhambra

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек 09:25 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Seat Alhambra 1.9 tdi -02

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 30 000 - 34 999
18 ное 11:14 Автомобили , Велес , Чашка

Seat Alhambra -97

2 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
16 ное 04:18 Автомобили , Велес , Чашка

Seat Alhambra -97

23 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
28 окт 22:30 Автомобили , Велес

Seat Alhambra -06

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 сеп 19:23 Автомобили , Велес

SEAT ALHAMBRA -01

3 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
25 авг 12:26 Автомобили , Битола

Seat Alhambra vo super sostojba -05

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
07 авг 21:08 Автомобили , Кичево , Пласница

Seat Alhambra 1.9 TDI 131 PS -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
20 јул 23:26 Автомобили , Прилеп

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI -02

4 450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
14 јул 16:30 Автомобили , Радовиш

Seat Alhambra 1.9 TDI -98

2 250 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун 12:09 Автомобили , Струга

Seat Alhambra TDI 130ks 6 brzini -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун 12:01 Автомобили , Струга

Seat Alhambra TDI 130ks -02

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
10 јун 22:09 Автомобили , Ресен

Seat Alhambra -01

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
28 мај 14:46 Автомобили , Ресен

Seat Alhambra -01

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
26 мај 17:28 Автомобили , Куманово

SEAT ALHAMBRA 1.9TDI -98

3 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
09 апр 21:06 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

Seat Alhambra -01 1.9 tdi Moze zamena

3 750 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
08 апр 16:47 Автомобили , Скопjе , Бутел

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 116 KS -03

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
28 мар 17:10 Автомобили , Куманово

Seat Alhambra -96

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар 16:34 Автомобили , Велес

Seat Alhambra -01

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
23 мар 07:43 Автомобили , Охрид

SEAT ALHAMBRA 7 SEDISTA -02

4 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
04 мар 09:50 Автомобили , Ресен

Seat Alhambra -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар 17:38 Автомобили , Битола

Seat Alhambra 1.9 TDI -05 full 7 sedista

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 јан 22:00 Автомобили , Скопjе , Чаир

Seat Alhambra 2.0 benzin plin -96

2 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
28 јан 15:56 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Seat Alhambra 1.9tdi 116ks -02

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан 17:40 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

Seat Alhambra 1,9 Tdi -02

3 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток