Македонски | Shqip | English |
20 авг 22:03 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Seat Cordoba

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 5 000 - 9 999
19 авг 20:59 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Seat Cordoba

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
18 авг 17:09 Автомобили , Куманово

SEAT CORDOBA 1.4 TDI

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
18 авг 13:25 Автомобили , Скопjе , Карпош

SEAT CORDOBA 1.9 SDI

3 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
16 авг 21:38 Автомобили , Неготино

Seat Cordoba 1.9 TDI

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
12 авг 21:56 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Seat Cordoba TDI 1.9

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
10 авг 22:34 Автомобили , Велес

Seat Cordoba ili menuva

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
02 авг 12:46 Автомобили , Струга

SEAT CORDOBA 1.9 TDI 131ks 6 brzini

3 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
01 авг 14:18 Автомобили , Куманово

Seat Cordoba

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул 04:32 Автомобили , Кратово

SEAT CORDOBA 1.9 TDI 110KS

Година: 1999
Километража: 70 000 - 74 999
14 јул 00:50 Автомобили , Куманово

SEAT CORDOBA REG ZAMENA ZA POMALO NE TAXIRANA

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
20 јун 22:32 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

SEAT CORDOBA 1.4 TDI

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
18 јун 14:38 Автомобили , Тетово

SEAT CORDOBA 1.9 D

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун 13:05 Автомобили , Кочани

Seat Cordoba 1.9SDI VIDI OGLAS

1 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
28 мај 15:45 Автомобили , Штип

SEAT CORDOBA 1.9 TDI

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
21 мај 18:26 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Seat Cordoba

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 10 000 - 14 999
19 мај 16:14 Автомобили , Скопjе , Карпош

Seat Cordoba 1.4 Dizel

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
14 мај 17:52 Автомобили , Крива Паланка

Seat Cordoba vo odlicna sostojba

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 15:05 Автомобили , Гостивар

Seat Cordoba

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
09 апр 09:35 Автомобили , Скопjе , Скопје

SEAT CORDOBA 1.9 SDI

1 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
25 мар 19:30 Автомобили , Прилеп

SEAT CORDOBA 1.9 TDi 110KS

2 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
21 мар 23:55 Автомобили , Тетово

Seat Cordoba

1 560 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар 20:23 Автомобили , Куманово

SEAT CORDOBA mozna zamena

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
15 мар 00:41 Автомобили , Кочани

Seat Cordoba 1.9 TDI

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
14 мар 19:42 Автомобили , Кавадарци

Seat Cordoba -09

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
07 мар 23:15 Автомобили , Скопjе , Илинден

Seat Cordoba 1.9td reg cela god

500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
24 фев 17:06 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

Seat Cordoba 1.9 D

1 150 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
23 фев 21:02 Автомобили , Тетово , Боговиње

Seat Cordoba

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
13 фев 12:32 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Seat Cordoba 1,9 Disel SDI

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев 17:58 Автомобили , Скопjе , Карпош

Seat Cordoba 1.4 Benzin

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
04 фев 21:27 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Seat Cordoba SDI 1,9 NE E UVOZ

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан 14:12 Автомобили , Скопjе , Карпош

Seat Cordoba 1.4 Benzin

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
24 јан 12:34 Автомобили , Скопjе , Карпош

Seat Cordoba 1.4

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
16 јан 18:15 Автомобили , Кичево , Пласница

Seat Cordoba

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан 08:14 Автомобили , Тетово

Seat Cordoba

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
08 јан 19:34 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Seat Cordoba

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
30 дек 12:19 Автомобили , Радовиш

Seat Cordoba 1.4 mpi

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
21 дек 20:31 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Seat Cordoba wv 1.9 dizel

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
27 ное 02:11 Автомобили , Скопjе , Скопје

Seat Cordoba -03 so plin

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
23 ное 11:41 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Seat Cordoba -99 vo odlicna sostojba

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
21 ное 11:08 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Seat Cordoba -99 vo odlicna sostojba

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
21 ное 00:46 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Seat Cordoba -99 vo odlicna sostojba

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
08 ное 20:43 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SEAT CORDOBA -99 na plin

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
30 окт 12:45 Автомобили , Гостивар

Seat Cordoba 1.4 TDI -08

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
29 окт 09:58 Автомобили , Битола

Seat Cordoba -96

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 160 000 - 169 999
27 окт 16:29 Автомобили , Кочани

Seat Cordoba -05

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
19 окт 21:50 Автомобили , Радовиш

SEAT CORDOBA 1.4 -00

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
12 окт 08:17 Автомобили , Пробиштип

Seat Cordoba -95

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
29 сеп 17:53 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

SEAT CORDOBA -96

Година: 1996
Километража: 90 000 - 94 999
Кон почеток