Македонски | Shqip | English |
16 јан 20:39 Автомобили , Скопjе , Карпош

Seat Exeo

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
17 дек 14:32 Автомобили , Скопjе , Петровец

Seat Exeo 20.TDI

8 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
30 окт 21:08 Автомобили , Гостивар

Seat Exeo 2.0 tdi 120 KS 6+1brzini

9 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун 08:18 Автомобили , Скопjе , Карпош

Seat Exeo socuvano

8 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
07 јун 18:34 Автомобили , Скопjе , Карпош

SEAT EXEO -11

9 900 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
02 јун 20:24 Автомобили , Скопjе , Карпош

SEAT EXEO

10 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
19 мар 23:59 Автомобили , Скопjе , Карпош

Seat Exeo moze i zamena za Mercedes E 200 E 220

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
21 јан 16:01 Автомобили , Скопjе , Карпош

SEAT EXEO 2.0 TSI PRV SOPSTVENIK 70.000km

Година: 2010
Километража: 70 000 - 74 999
09 јан 14:14 Автомобили , Куманово

Seat Exeo 2.0

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
06 ное 18:29 Автомобили , Скопjе , Карпош

Seat Exeo -11

14 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток