Македонски | Shqip | English |
Денес 01:29 Автомобили , Виница

Seat Ibiza 1.4

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:36 Автомобили , Кратово

Seat Ibiza

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:23 Автомобили , Скопjе , Центар

Seat Ibiza 1.2 Benzin

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 12:34 Автомобили , Тетово , Теарце

Seat Ibiza

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 10:39 Автомобили , Скопjе , Скопје

SEAT IBIZA Stella 1.2B

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 21:17 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Seat Ibiza

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 75 000 - 79 999
08 дек. 19:56 Автомобили , Скопjе , Чаир

Seat Ibiza

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
08 дек. 19:46 Автомобили , Скопjе , Чаир

SEAT IBIZA 1.6 TDI -10

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 08:49 Автомобили , Тетово

Seat Ibiza 1.4 Benzin

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 00:16 Автомобили , Скопjе , Чаир

SEAT IBIZA 1.9 TDI DIZEL

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 22:23 Претпријатие Автомобили , Гостивар

SEAT IBIZA 1.4 55KW KLIMA UVOZ OD SVAJCARIA

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
05 дек. 11:52 Претпријатие Автомобили , Ресен

SEAT IBIZA 1.9 TDI -07 REGISTRIRANA SO ZELEN

3 900 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 10:16 Претпријатие Автомобили , Битола

SEAT IBIZA 1.4 16V 86 HP

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
04 дек. 12:01 Автомобили , Делчево

SEAT IBIZA 1/9 TDI 101 KS EURO 4

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
03 дек. 12:42 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Центар

SEAT IBIZA

5 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
02 дек. 19:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

SEAT IBIZA 1.2 TDI 75KS -13 120.000KM

5 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 70 000 - 74 999
02 дек. 19:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

SEAT IBIZA 1.2 TDI 75 STYLE -13

5 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 95 000 - 99 999
02 дек. 16:10 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SEAT IBIZA 1.4 ATEST PLIN REGISTRIRANA

2 840 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
02 дек. 14:51 Автомобили , Скопjе , Илинден

Seat Ibiza 1400ccm 8 ventila

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 13:47 Автомобили , Скопjе , Центар

SEAT IBIZA 1.2

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
02 дек. 12:01 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SEAT IBIZA 1.4i 86KS ATEST PLIN -08 AUTO KODEKS

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
29 ноем. 21:15 Автомобили , Скопjе , Центар

Seat Ibiza vo odlicna sostojba

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 75 000 - 79 999
26 ноем. 01:00 Претпријатие Автомобили , Делчево

SEAT IBIZA 1.4 TDI 75 ks

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
25 ноем. 18:52 Автомобили , Скопjе , Скопје

Seat Ibiza 1.9 TDI Sport

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 08:59 Автомобили , Скопjе , Скопје

Seat Ibiza FR 1.9TDI 131hp

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
20 ноем. 12:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Центар

SEAT IBIZA

5 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
17 ноем. 21:26 Автомобили , Скопjе , Скопје

Seat ibiza

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
12 ноем. 13:51 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Seat Ibiza -03 125000km benzin/plin

2 950 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
12 ноем. 13:25 Претпријатие Автомобили , Кочани

Seat Ibiza 1.2TDI 75HP

6 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
10 ноем. 15:24 Автомобили , Скопjе , Скопје

Seat Ibiza

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
07 ноем. 22:44 Автомобили , Скопjе , Бутел

Seat Ibiza 1.4 benzin

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
07 ноем. 15:53 Автомобили , Скопjе , Скопје

Seat Ibiza 1.4 tdi 80ks

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 10:56 Автомобили , Тетово , Боговиње

SEAT IBIZA 1.9 TDI

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 10:30 Претпријатие Автомобили , Кочани

Seat Ibiza 1.2TDI 75HP

7 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 75 000 - 79 999
06 ноем. 17:58 Автомобили , Куманово

Seat Ibiza

Година: 2012
Километража: 80 000 - 84 999
06 ноем. 17:37 Автомобили , Виница

Seat Ibiza 1.4 tdi

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
03 ноем. 17:52 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SEAT IBIZA 1.4 TDI

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
31 окт. 14:12 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Seat Ibiza 1.4 16V

2 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
31 окт. 13:15 Автомобили , Прилеп

SEAT IBIZA 1.4 TDI PERFEKTNA

3 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
29 окт. 13:39 Автомобили , Радовиш

SEAT IBIZA 1.6 TDI FULL OPREMA

5 950 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
28 окт. 19:02 Автомобили , Скопjе , Скопје

Seat Ibiza 1.2 benzin Kako nova servisna

6 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 50 000 - 54 999
28 окт. 14:49 Автомобили , Прилеп

Seat Ibiza 1.9 SDI

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 15:33 Автомобили , Скопjе , Бутел

Seat Ibiza 1.2 12v -03

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
26 окт. 16:59 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Центар

SEAT IBIZA

6 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
25 окт. 18:36 Автомобили , Скопjе , Петровец

Seat Ibiza

3 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток