Македонски | Shqip | English |
10 апр 22:46 Претпријатие Автомобили , Тетово

Smart Roadster -04 registriran do 12 -17

4 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 80 000 - 84 999
17 окт 18:40 Автомобили , Скопjе , Сарај

Smart Roadster -03

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр 20:26 Автомобили , Штип

SMART Roadster -04 vo perfektna sostojba

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток