Македонски | Shqip | English |
19 окт 19:32 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ssangyong Korando

5 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
05 мар 21:40 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SSANGYONG KORANDO -02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
06 јун 19:21 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SSANGYOUNG KORANDO SO MOTOR OD MERCEDES 2002

4 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
12 фев 05:53 Автомобили , Скопjе , Чаир

Ssangyong Korando

4 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
19 мар 17:36 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Jeep Ssangyong Korando -97 vo odlicna sostojba

5 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
26 фев 22:14 Автомобили , Крива Паланка

Ssangyong Korando 2.3TDI -01

4 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток