Македонски | Shqip | English |
12 дек. 09:27 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ssangyong Kyron 2.0d

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 септ. 08:51 Автомобили , Тетово

Ssangyong Kyron 20 dizel lizing 24 rati bez kamata

7 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 15:00 Автомобили , Струмица

Ssangyong Kyron 2008 Full Oprema

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 10:00 Автомобили , Тетово

SSANGYONG KYRON M200xdi 4x4

10 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 60 000 - 64 999
10 фев. 18:01 Автомобили , Делчево

SSANGYONG KYRON M200xdi 4x4

6 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
30 авг. 15:57 Автомобили , Гостивар , Ростуша

Ssangyong Kyron 2.0 4x4

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
26 авг. 23:38 Автомобили , Гостивар , Ростуша

Ssangyong Kyron 2.0 4x4

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
09 авг. 13:32 Автомобили , Гостивар , Ростуша

Ssangyong Kyron 2.0 xd 4x4

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
22 јул. 04:20 Автомобили , Куманово

Ssangyong Kyron

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
23 фев. 17:14 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Ssangyong KYRON M200 xdi 4x4 - 11

12 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
08 ноем. 11:17 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Ssangyong Kyron -06 ili menuvam ITNO

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев. 11:04 Автомобили , Скопjе , Центар

Jeep Ssangyong Kyron - 10

12 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 50 000 - 54 999
07 јан. 02:25 Автомобили , Куманово

Ssangyong Kyron 2.0 xdi -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
12 окт. 05:07 Автомобили , Скопjе , Чаир

SSANGYONG KYRON 2.0 XDI 4X4 -05

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
08 окт. 22:47 Автомобили , Скопjе , Скопје

Jeep Ssangyong Kyron -06

400 000 МКД Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт. 22:35 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Jeep Ssangyong Kyron -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
29 јун. 09:47 Автомобили , Струмица

Ssangyong Kyron -08 70 000 km

7 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
20 јун. 11:12 Автомобили , Куманово

Ssangyong Kyron -07

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 80 000 - 84 999
Кон почеток