Македонски | Shqip | English |
04 ное 12:30 Автомобили , Струга

Ssangyongv MUSSO zamena samo za pogolem ili kes

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
05 авг 20:18 Автомобили , Струга

Ssangyong MUSSO 2.9 Mercedes motor

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
20 ное 16:27 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SSANGYONG MUSSO 2.3TD -00

3 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
25 окт 11:27 Автомобили , Битола

SSANGYONG MUSSO -96 ITNO

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
22 окт 18:53 Автомобили , Тетово

Ssangyong MUSSO -97

2 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
31 авг 11:41 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SSANGYONG MUSSO 2.3TD -00 moze zamena

3 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
27 јул 13:22 Автомобили , Скопjе , Бутел

SSANGYONG MUSSO -02 101ks Moze Zamena

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
18 сеп 21:06 Автомобили , Гостивар

Ssangyong Musso Jeep 2.9 dizel -00

3 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
03 јун 13:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Ssangyoung Muso BUKVALNO KAKO NOV-02

4 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
15 фев 23:25 Автомобили , Гостивар

Jeep Ssangyoung MUSSO 3.2 4x4 -01

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток