Македонски | Shqip | English |
31 јул 00:50 Автомобили , Скопjе , Чаир

Ssangyong REXTON

7 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр 15:47 Автомобили , Скопjе , Карпош

SSANGYONG REXTON 2.7 165KS REG 09 -17

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр 12:04 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Ssangyong REXTON

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
23 мар 11:20 Автомобили , Струмица , Василево

Ssangyong REXTON cip 2.7 dizel

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
22 јан 21:44 Автомобили , Скопjе , Сарај

Ssangyong REXTON

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
22 јан 18:32 Автомобили , Скопjе , Сарај

Ssangyong REXTON terenec

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
30 јул 00:00 Автомобили , Скопjе , Центар

SSANGYONG REXTON 2.7 XDI MERCEDES MOTOR -06

5 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
19 мар 20:29 Автомобили , Штип

Ssangyong REXTON -05

5 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
08 мар 19:43 Автомобили , Струмица , Василево

Ssangyong REXTON 2.7 4X4 -05 NOV MERCEDES MOTOR

5 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
09 фев 19:52 Автомобили , Струмица , Василево

Ssangyong REXTON 2.7 NOV UVOZ ITALIA

5 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток