Македонски | Shqip | English |
25 окт 13:05 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

SsangYong Tivoli 1.6 CVVT NOV

14 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток