Македонски | Shqip | English |
Actyon , 2
Korando , 9
Kyron , 21
MUSSO , 10
REXTON , 17
Rodius , 2
Tivoli , 1
Вчера 12:25 Автомобили , Скопjе , Центар

Ssangyong Rexton 4x4 2.7d

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:17 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ssangyong Kyron 2.0D 4x4 reg. do 05.19

4 450 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт 22:03 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

SSANGYONG KYRON 2.0CDI AVTOMATIK -08 4X4 NEUVEZEN

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
05 окт 10:53 Автомобили , Струмица , Василево

Ssangyong Ceo 2.4 Luxu SUV 4x4 na plin

1 800 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
10 сеп 08:51 Автомобили , Тетово

Ssangyong Kyron 20 dizel lizing 24 rati bez kamata

7 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 сеп 15:55 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ssangyong Korando

5 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
04 јул 21:50 Автомобили , Струмица , Василево

Ssangyong REXTON 4x4 rexton -04g nafta

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
05 апр 15:00 Автомобили , Струмица

Ssangyong Kyron 2008 Full Oprema

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
12 мар 20:57 Автомобили , Пробиштип

SSANGYONG REXTON 2.7 XDI SO MERCEDES MOTOR-06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
05 мар 21:40 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SSANGYONG KORANDO -02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар 21:18 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SSANGYONG KORANDO 4X4 VO EKSTRA SOSTOJBA

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
28 фев 10:00 Автомобили , Тетово

SSANGYONG KYRON M200xdi 4x4

10 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 60 000 - 64 999
10 фев 18:01 Автомобили , Делчево

SSANGYONG KYRON M200xdi 4x4

6 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
08 фев 15:39 Автомобили , Кочани

Ssangyong Rexton

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
08 фев 13:59 Автомобили , Кочани

Ssangyong Rexton

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан 07:48 Автомобили , Струмица , Василево

Ssangyong REXTON cip 2.7 dizel

5 300 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
04 ное 12:30 Автомобили , Струга

Ssangyongv MUSSO zamena samo za pogolem ili kes

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
06 окт 14:03 Автомобили , Гостивар

Ssangyong Actyon dizel

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
30 авг 15:57 Автомобили , Гостивар , Ростуша

Ssangyong Kyron 2.0 4x4

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
26 авг 23:38 Автомобили , Гостивар , Ростуша

Ssangyong Kyron 2.0 4x4

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
09 авг 13:32 Автомобили , Гостивар , Ростуша

Ssangyong Kyron 2.0 xd 4x4

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
05 авг 20:18 Автомобили , Струга

Ssangyong MUSSO 2.9 Mercedes motor

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
31 јул 00:50 Автомобили , Скопjе , Чаир

Ssangyong REXTON

7 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул 04:20 Автомобили , Куманово

Ssangyong Kyron

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
06 јун 19:21 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SSANGYOUNG KORANDO SO MOTOR OD MERCEDES 2002

4 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
22 апр 15:47 Автомобили , Скопjе , Карпош

SSANGYONG REXTON 2.7 165KS REG 09 -17

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр 22:39 Автомобили , Кавадарци , Демир Капија

Ssangyong Korando

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
09 апр 12:04 Автомобили , Скопjе , Арачиново

Ssangyong REXTON

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
23 фев 17:14 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Ssangyong KYRON M200 xdi 4x4 - 11

12 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
14 фев 19:38 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Ssangyong Action prv gazda kupen vo ratola

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 75 000 - 79 999
12 фев 05:53 Автомобили , Скопjе , Чаир

Ssangyong Korando

4 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
22 јан 21:44 Автомобили , Скопjе , Сарај

Ssangyong REXTON

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
22 јан 18:32 Автомобили , Скопjе , Сарај

Ssangyong REXTON terenec

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
20 ное 16:27 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SSANGYONG MUSSO 2.3TD -00

3 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
08 ное 11:17 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Ssangyong Kyron -06 ili menuvam ITNO

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
25 окт 11:27 Автомобили , Битола

SSANGYONG MUSSO -96 ITNO

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
22 окт 18:53 Автомобили , Тетово

Ssangyong MUSSO -97

2 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
31 авг 11:41 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SSANGYONG MUSSO 2.3TD -00 moze zamena

3 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
27 јул 13:22 Автомобили , Скопjе , Бутел

SSANGYONG MUSSO -02 101ks Moze Zamena

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
11 фев 11:04 Автомобили , Скопjе , Центар

Jeep Ssangyong Kyron - 10

12 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 50 000 - 54 999
07 јан 02:25 Автомобили , Куманово

Ssangyong Kyron 2.0 xdi -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
12 окт 05:07 Автомобили , Скопjе , Чаир

SSANGYONG KYRON 2.0 XDI 4X4 -05

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
08 окт 22:47 Автомобили , Скопjе , Скопје

Jeep Ssangyong Kyron -06

400 000 МКД Çmimi me zbritje

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт 22:35 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Jeep Ssangyong Kyron -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток