Македонски | Shqip | English |
12 јан 10:51 Автомобили , Скопjе , Центар

Subaru Forester 2.0D

8 950 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек 13:56 Автомобили , Тетово , Теарце

SUBARU FORESTER 2.0 -09

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
28 авг 10:58 Автомобили , Скопjе , Чаир

SUBARU FORESTER 2.0 4x4

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
16 јул 20:09 Автомобили , Скопjе , Аеродром

SUBARU FORESTER 2.0 150 КС -11

15 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
27 јун 19:40 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Subaru Forester 2.0X -08

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
10 јун 18:48 Автомобили , Скопjе , Скопје

Subaru Forester -12

20 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 16:55 Автомобили , Скопjе , Чаир

Subaru Forester Ekstra socuvan mnogu malce vozen

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
13 мар 15:54 Автомобили , Скопjе , Чаир

Subaru Forester so najgolema oprema -00

2 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
03 јан 17:42 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Subaru Forester -11

15 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток