Македонски | Shqip | English |
10 дек. 08:02 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Subaru Libero 4WD

1 550 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
10 апр. 16:12 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Subaru Libero 4x4

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
13 фев. 17:04 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Subaru Libero 4x4

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 70 000 - 74 999
13 окт. 22:56 Автомобили , Кичево , Другово

Tovarno kombe Subaru Libero

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
24 окт. 14:41 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Subaru Libero 4x4 -94

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток