Македонски | Shqip | English |
15 јул 22:48
Линк
Автомобили , Скопjе , Сопиште

Suzuki Alto -03

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999

15 јул 22:48
Линк
Автомобили , Скопjе , Сопиште

Suzuki Alto -03

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
14 јул 23:55 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SUZUKI ALTO KLIMA REG 12 mes SX4 KIA 4 SUBARU

1 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
30 јун 12:53 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Suzuki Alto

1 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 75 000 - 79 999
22 мар 21:40 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

Suzuki Alto

4 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
18 јул 11:28 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Suzuki Alto 1.0

960 ЕУР

Година: 1995
Километража: 30 000 - 34 999
27 мај 20:26 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Suzuki Alto extra

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 95 000 - 99 999
04 апр 11:46 Автомобили , Струга

SUZUKI ALTO

Година: 2010
Километража: 55 000 - 59 999
Кон почеток