Македонски | Shqip | English |
25 апр 16:03 Автомобили , Скопjе , Карпош

Suzuki Baleno 1.3

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
26 мар 17:06 Автомобили , Скопjе , Карпош

Suzuki Baleno

600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
28 апр 13:21 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Suzuki Baleno 1.6 16v benzin 73kw 95'

1 150 ЕУР

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
03 јан 22:41 Автомобили , Велес

Suzuki Baleno 1.6 GLX -00

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
16 ное 04:19 Автомобили , Прилеп

Suzuki Baleno -96

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт 17:26 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SUZUKI BALENO 1.3 -96

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
19 сеп 13:17 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Suzuki Baleno -99

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
04 фев 11:36 Автомобили , Скопjе , Центар

Suzuki Baleno 1.3 -95

Година: 1995
Километража: 80 000 - 84 999
01 ное 13:55 Автомобили , Велес

Suzuki Baleno -97

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
25 јул 14:51 Автомобили , Куманово

Suzuki Baleno 1.6 -97

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток