Македонски | Shqip | English |
14 дек. 23:11 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

SUZUKI SX4

4 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
14 дек. 22:55 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Suzuki SX4 4X4

1 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
14 дек. 08:42 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Suzuki SX4 diz -07 4WD

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
14 дек. 07:16 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

SUZUKI Vitara

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
09 авг. 12:29 Автомобили , Гостивар

Suzuki Vitara 1.6 A

15 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 0 - 4 999
03 јун. 20:12 Автомобили , Скопjе , Бутел

SUZUKI SX4 1.9

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
16 фев. 14:22 Автомобили , Куманово

Suzuki SX4 79kw prv gazda

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
31 јан. 13:52 Автомобили , Скопjе , Аеродром

SUZUKI SX4

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
18 ноем. 13:14 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Suziki SX4

8 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 30 000 - 34 999
18 окт. 12:09 Автомобили , Скопjе , Скопје

Suzuki SX4 staklo socuvan prv gazda

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 25 000 - 29 999
28 јун. 10:22 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Suzuki SX4

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
02 мар. 17:55 Автомобили , Тетово , Теарце

Suzuki SX4 1.6

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
11 дек. 15:33 Автомобили , Скопjе , Центар

SUZUKI SX4 4x4 -14 NOVO

Година: 2014
Километража: 25 000 - 29 999
06 ноем. 12:06 Автомобили , Скопjе , Центар

Suzuki SX4 1.6 -08

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
02 фев. 13:29 Автомобили , Скопjе , Карпош

Suzuki SX4 S-Cross -13

14 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 5 000 - 9 999
Кон почеток