Македонски | Shqip | English |
11 септ. 08:31 Автомобили , Скопjе , Карпош

Toyota Verso

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 22:07 Автомобили , Скопjе , Центар

Toyota Verso povolno

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
10 апр. 23:12 Автомобили , Куманово

Toyota Verso 2.0 -06

6 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
20 септ. 10:59 Автомобили , Кичево

Toyota Verso -04

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток