Македонски | Shqip | English |
Денес 11:30
Линк
Автомобили , Тетово

Toyota Yaris

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 11:30
Линк
Автомобили , Тетово

Toyota Yaris

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 15:01 Автомобили , Скопjе , Чаир

Toyota Yaris

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
12 окт 15:55 Автомобили , Велес

Toyota Yaris

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 окт 12:34 Автомобили , Скопjе , Скопје

Toyota Yaris 1.3 dizel servisna kniska klima

2 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
10 окт 21:15 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

TOYOTA YARIS

2 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
10 окт 10:15 Автомобили , Кавадарци

TOYOTA YARIS 1.4 DIZEL

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
09 окт 13:10 Автомобили , Скопjе , Бутел

TOYOTA YARIS

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
22 сеп 16:56 Автомобили , Скопjе , Карпош

TOYOTA YARIS VO ODLICNA SOSTOJBA

2 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
22 сеп 10:29 Претпријатие Автомобили , Ресен

Toyota Yaris AVTOMATIK EKSTRA ZACUVANO VOZILO

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
25 авг 17:49 Автомобили , Куманово

Toyota Yaris

7 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
18 авг 15:14 Автомобили , Гостивар

Toyota Yaris 1.0 VVT-i Klima Neuvezena

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
18 јул 09:19 Автомобили , Скопjе , Центар

Toyota Yaris 70.000 km

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 70 000 - 74 999
17 јул 11:52 Автомобили , Битола

TOYOTA YARIS 1.4

4 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
03 мај 14:16 Автомобили , Скопjе , Карпош

Toyta Yaris Verso 1.4 plin

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
31 мар 09:00 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Toyota Yaris 1.4 dizel

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев 14:19 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

TOYOTA YARIS

3 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
31 јан 10:35 Автомобили , Битола

Toyota Yaris

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 90 000 - 94 999
27 ное 16:09 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Toyota Yaris

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
02 окт 20:32 Автомобили , Кавадарци

TOYOTA YARIS

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 110 000 - 119 999
17 авг 08:26 Автомобили , Свети Николе

Toyota Yaris VTI

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
07 апр 10:23 Автомобили , Скопjе , Бутел

Toyota Yaris 1.0

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
06 апр 18:12 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Toyota Yaris

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 60 000 - 64 999
27 фев 17:31 Автомобили , Куманово

Toyota Yaris

2 599 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
19 дек 13:08 Автомобили , Охрид

TOYOTA YARIS 1.0 ALEK PRODADENA

3 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
03 ное 21:37 Автомобили , Велес

Toyota Yaris -02

2 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 85 000 - 89 999
29 сеп 15:57 Автомобили , Скопjе , Карпош

TOYOTA YARIS 1.0 WTI -01

2 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
25 сеп 19:32 Автомобили , Скопjе , Карпош

TOYOTA YARIS 1.0 TERRA -07

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 65 000 - 69 999
18 сеп 16:14 Автомобили , Скопjе , Сопиште

Toyota Yaris 55000km -01

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 55 000 - 59 999
16 авг 14:30 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

TOYOTA Yaris 1.0 -13 samo 31 000 Km

8 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 30 000 - 34 999
10 авг 18:10 Автомобили , Радовиш

Toyota Yaris -10

Година: 2010
Километража: 40 000 - 44 999
26 јул 20:04 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

TOYOTA YARIS 1.0 VVT-I 69KS-06 so plin

4 199 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
08 јул 19:49 Автомобили , Скопjе , Карпош

Toyota Yaris so klima i atestiran plin -02

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
28 јун 00:15 Автомобили , Куманово

Toyota Yaris -12

Година: 2012
Километража: 25 000 - 29 999
21 јун 07:31 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Toyota Yaris 1.0 -10 Prv sopstvenik

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 50 000 - 54 999
12 јун 19:59 Автомобили , Скопjе , Карпош

Toyota Yaris 1.0 -11 prv sopstvenik

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 50 000 - 54 999
30 мај 13:55 Автомобили , Скопjе , Карпош

Toyota Yaris -01 itno

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
02 мај 15:36 Автомобили , Кочани

Toyota Yaris D4D -03

2 990 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
02 мај 14:54 Автомобили , Скопjе , Центар

Toyota Yaris 1.0 vvt-i atestiran plin -03

2 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
26 апр 22:08 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

TOYOTA YARIS -06

3 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
18 апр 13:17 Автомобили , Кочани

Tоyota Yaris -03 reg do 15 April -17

2 990 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
03 апр 10:28 Автомобили , Кочани

Toyota Yaris D4D -03 vo odlicna sostojba

3 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
18 мар 10:06 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Toyota Yaris 1,0 -01

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
07 мар 08:11 Автомобили , Скопjе , Скопје

Toyota Yaris -07

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
03 мар 23:40 Автомобили , Скопjе , Карпош

Toyota Yaris Verso d4d TOP -02

3 799 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев 14:00 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Toyota Yaris Prv gazda -11

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
Кон почеток