Македонски | Shqip | English |
03 дек. 15:35
Линк
Автомобили , Тетово

VW Beetle Buba 1.9 TDI -00

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999

03 дек. 15:35 Автомобили , Тетово

VW Beetle Buba 1.9 TDI -00

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
02 дек. 19:50 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Beetle Buba -13 prv gazda so 60000 km

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 55 000 - 59 999
28 ноем. 16:18 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW NEW BEETLE CABRIOLET 1.9 TDI UNIKAT

8 599 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
12 ноем. 13:33 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Beetle CABRIO 1.2TSI 105HP

16 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 15 000 - 19 999
18 окт. 14:48 Автомобили , Скопjе , Центар

VW New Beetle

6 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
16 септ. 01:51 Автомобили , Куманово

VW Beetle

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
04 септ. 23:53 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Beetle -99 vo odlicna sostojba

2 450 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
17 авг. 09:45 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW NEW BEETLE BUBA 1.9 TDI 90ks FULL OPREMA KOZA

2 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
04 авг. 14:40 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Beetle Buba -00

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
24 јул. 17:25 Автомобили , Тетово

VW BEETLE Buba 1.9 TDI -02

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 19:44 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Buba 1.9 TDI

2 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
21 јун. 09:29 Автомобили , Кочани

VW Beetle

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
06 јун. 23:19 Автомобили , Тетово , Теарце

VW Buba

1 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 50 000 - 54 999
03 јун. 11:58 Автомобили , Гостивар

VW Beetle

Година: 2000
Километража: 15 000 - 19 999
02 мај 09:53 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW BUBA BEETLE REG CELA GOD 1.9 TDI PERFEKTNA

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
22 мар. 20:20 Автомобили , Тетово , Теарце

VW Beetle 1.6 Benzin

3 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
17 фев. 20:27 Автомобили , Скопjе , Центар

VW New Beetle 2.0

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
02 фев. 12:50 Автомобили , Скопjе , Сарај

VW Buba Beetle tdi

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 21:19 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Beetle 1.9 tdi

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
17 јан. 18:40 Автомобили , Гостивар

Volkswagen Beetle 1.9 tdi

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
15 јан. 05:51 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Beetle Buba 1.9tdi so ful oprema

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
13 јан. 03:26 Автомобили , Куманово

VW BEETLE 1.9 TDI

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
13 јан. 03:26 Автомобили , Куманово

VW Beetle 1.9

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
12 јан. 17:31 Автомобили , Куманово

VW BEETLE 1.9 TDI

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
25 дек. 14:29 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Beetle

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 20:18 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

VW BEETLE 1.9 TDI 90KS

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
27 ноем. 14:37 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Beetle

Година: 70-тите
Километража: 80 000 - 84 999
24 септ. 21:34 Автомобили , Гостивар

VW Beetle

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
08 септ. 22:57 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW BEETLE BUBA 1.9 TDI

6 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
12 авг. 10:26 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW Beetle

5 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999
10 авг. 14:09 Автомобили , Струга

VW Beetle

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
29 јул. 09:54 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW New Beetle Buba 1.9 Tdi PD motor

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
09 јул. 18:19 Автомобили , Кочани , Чешиново-Облешево

VW Beetle

25 000 МКД

Година: 70-тите
Километража: 35 000 - 39 999
02 јун. 19:36 Автомобили , Струга

VW Beetle

3 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
20 мај 17:16 Автомобили , Кочани

VW New Beetle 1.9 TDI

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
15 мај 11:02 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW New Beetle Buba 1.9 Tdi

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
22 апр. 19:30 Автомобили , Куманово

VW BEETLE BUBA KABRIO

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
29 мар. 17:50 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Beetle 1.9 TDI

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
28 мар. 00:24 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Beetle 1200Ј

900 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 110 000 - 119 999
20 мар. 12:11 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

VW Beetle

Година: 70-тите
Километража: 190 000 - 199 999
12 мар. 19:48 Автомобили , Кочани

VW Beetle Buba celosno restavrirana

1 750 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 70 000 - 74 999
05 мар. 11:11 Автомобили , Куманово

VW New Beetle Buba 1.9 Tdi

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
03 јан. 15:42 Автомобили , Тетово

VW New Beetle 2.0 so plin prava BONBONA

2 490 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
23 дек. 15:58 Автомобили , Тетово

BUBA 1.9 TDI 101 KF GJENDJE PERFEKTEN

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
13 ноем. 20:33 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Beetle -70

1 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 20 000 - 24 999
09 ноем. 15:48 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Beetle -02

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток