Македонски | Shqip | English |
19 јан 09:36 Автомобили , Тетово

VW Bora TDI 4 motion 150 ks

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
10 јан 15:55 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

PEUGEOT 307 2.0 HDI

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
18 дек 08:29 Автомобили , Тетово

VW Bora 1.9 TDI 131PS -02

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
09 дек 11:57 Автомобили , Куманово

VW Bora 1.9 tdi

2 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
11 ное 02:03 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Bora 1.9tdi

3 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
10 окт 19:04 Автомобили , Куманово

VW Bora

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
26 сеп 23:09 Автомобили , Скопjе , Сарај

VW Bora

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
16 сеп 14:49 Автомобили , Куманово

VW Bora 1.9tdi

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
14 сеп 01:04 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Bora 1.9 116ps 4x4 6 brzini -99

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
10 сеп 19:16 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW BORA 1.9 SDI itno

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 сеп 15:10 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW BORA 1.9 TDI 110 KS

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
28 авг 13:35 Автомобили , Прилеп

VW Bora

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
24 авг 21:53 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW BORA 1.9 TDI

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
23 јул 15:21 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Bora 2.0 plin atest

2 950 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
02 јул 14:45 Автомобили , Скопjе , Илинден

VW Bora 1.9 116 ks

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
24 јун 18:08 Автомобили , Гостивар

VW Bora 1.9 TDI 116ks

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун 18:48 Автомобили , Струмица

VW BORA 1.4 benzin

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун 09:56 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Bora

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
12 јун 17:38 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Bora 2.0

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун 20:51 Автомобили , Штип

VW Bora

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
06 јун 12:52 Автомобили , Радовиш

VW BORA 1,9 TDi

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 22:18 Автомобили , Куманово

VW BORA TDI

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар 11:07 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

VW Bora odlicna

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев 19:32 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Bora 1.9 tdi 74kw sportedition

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
01 јан 15:35 Автомобили , Тетово

VW Bora 1.9 tdi 131 ks

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
03 ное 21:46 Автомобили , Гостивар , Ростуша

VW PASSAT 1.9 TDI -00

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
07 окт 21:16 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW BORA -01

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
19 сеп 21:38 Автомобили , Кратово

VW BORA 1.9 TDI -99

2 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг 20:42 Автомобили , Гостивар

VW Bora 1.6 -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг 21:24 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Bora 2.0 -99

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
12 јул 12:31 Автомобили , Тетово

VW Bora 1.9 Tdi -99

3 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул 12:28 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW BORA 1.9 TDI 101 KS FULL OPREMA -04

3 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун 01:05 Автомобили , Велес

VW Bora 1.9 tdi 131 ks -02

4 450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун 17:36 Автомобили , Куманово

VW BORA 1.9 TDI 96 PS-02 SVAJCARIJA

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун 14:37 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

VW BORA 1.9 TDI 116ps -00 CH

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун 00:00 Автомобили , Куманово

VW BORA -98

3 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
05 јун 20:00 Автомобили , Куманово

VW BORA 1.9 TDI 101 KS -03 NOVO

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 10:12 Автомобили , Кичево

VW Bora -00

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
14 мај 20:27 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Bora -03

4 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
12 мај 15:06 Автомобили , Куманово

VW Bora 1.9 TDI 101 K 74 KW -04 NOVO

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 13:45 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW BORA 19 TDI 131PS -02

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
27 апр 17:28 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

VW Bora 131ks -01

3 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
14 апр 18:52 Автомобили , Скопjе , Сарај

VW Bora 131ks -01

3 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
10 апр 22:32 Автомобили , Куманово , Липково

VW Bora -03

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
10 апр 21:44 Автомобили , Скопjе , Сарај

VW BORA 2.3 BENZIN V5 -98 KLIMA EXTRA SOCUVANA

2 350 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр 22:58 Автомобили , Велес , Градско

VW Bore -03 Cena po dogovor

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
15 мар 09:50 Автомобили , Прилеп

VW BORA 1.9 tdi 90ks -00 mozna zamena

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток