Македонски | Shqip | English |
09 јан 08:06 Автомобили , Скопjе , Центар

VW NEW BEETLE BUBA CABRIO

9 999 ЕУР Намалена цена

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
03 ное 21:30 Автомобили , Тетово , Јегуновце

VW Buggy -81

Година: 1981
Километража: 250 000 - 299 999
01 окт 17:55 Автомобили , Гевгелиjа , Дојран

VW Buggy -70

500 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 60 000 - 64 999
21 мај 17:33 Автомобили , Куманово

VW Buba Buggy so mnogu mala potrosuvacka -02

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
12 мар 21:19 Автомобили , Скопjе , Сарај

VW Buggy -98

2 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток