Македонски | Shqip | English |
14 сеп 01:12
Линк
Автомобили , Гостивар

VW Lupo 1.2 tdi

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999

19 сеп 18:16 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Lupo

1 999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
19 сеп 12:18 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW LUPO 1.0 MPI KLIMA

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
18 сеп 22:42 Автомобили , Скопjе , Петровец

VW Lupo 12 tdi

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
14 сеп 01:12 Автомобили , Гостивар

VW Lupo 1.2 tdi

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул 19:09 Автомобили , Делчево

VW LUPO

1 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
27 мај 00:37 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

VW LUPO VW

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
11 мај 00:16 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Lupo 1.0 50 ks

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
23 апр 13:08 Автомобили , Струмица

VW Lupo 1.4 FSI na BG tabli

1 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
21 апр 20:08 Автомобили , Делчево

VW Lupo

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
16 мар 10:58 Автомобили , Штип

VW Lupo

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
27 фев 16:38 Автомобили , Прилеп

VW Ludo 1.4 tdi

1 599 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
21 фев 17:10 Автомобили , Неготино

VW Lupo vo odlicna sostojba

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев 14:47 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Lupo 1.4 tdi

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
29 јан 11:12 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW LUPO

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
10 јан 19:46 Автомобили , Струмица

VW Lupo 1.4 16v gti abt 74kw 101ps

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
26 дек 21:30 Автомобили , Кавадарци

VW Lupo

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
23 ное 13:57 Автомобили , Велес

Volkswagen Lupo 1.4 TDI -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
11 ное 21:15 Автомобили , Гостивар , Ростуша

VW Lupo 1.2 tdi

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
22 окт 17:00 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Lupo 3L itno

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт 14:29 Автомобили , Скопjе , Сарај

VW Lupo 1.4 benzin moze i zamena

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
22 сеп 18:52 Автомобили , Куманово

VW Lupo

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
15 авг 12:56 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW LUPO

2 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
26 јул 21:37 Автомобили , Битола

VW LUPO

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 80 000 - 84 999
15 јул 09:01 Автомобили , Кавадарци

VW Lupo

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
27 јун 22:54 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

VW LUPO

1 050 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
20 јун 10:46 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Lupo

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун 01:38 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW LUPO 1.2 3L TDI

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун 15:20 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Lupo 1.4 benzin

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
28 мај 11:00 Автомобили , Битола

VW Lupo 1.2 TDI 3L

1 999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 21:29 Автомобили , Куманово

VW Lupo 1,4 tdi

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
17 апр 15:46 Автомобили , Битола

VW Lupo

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
07 апр 15:26 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Lupo 1.4 tdi itno

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр 10:45 Автомобили , Струга

VW lupo

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар 14:09 Автомобили , Тетово

LUPO 1.4TDI 4L NA 100KM STAKLO FABRIKA

2 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
08 мар 07:41 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Lupo tdi 1.4

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
04 јан 19:39 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW LUPO

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
18 ное 11:06 Автомобили , Битола

VW Lupo -03

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
05 окт 12:26 Автомобили , Кочани

VW LUPO 1,7SDI -99

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
21 сеп 14:27 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Volkswagen Lupo 3l 1,2 tdi Automatic

2 350 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
17 сеп 18:13 Автомобили , Куманово

VW Lupo 1.0 I -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
05 сеп 23:06 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

VW LUPO 1.0 ZAMENA -99

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
20 авг 19:30 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Lupo -99

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
20 авг 18:53 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Lupo -99

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
17 авг 01:28 Автомобили , Куманово

VW Lupo 1.4 Tdi -01

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
24 јун 17:58 Автомобили , Крива Паланка

VW LUPO 1.4TDI 75 KS -01 UNIKAT

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун 15:19 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW LUPO 1.4 TDI SO KLIMA -01

2 550 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток