Македонски | Shqip | English |
Вчера 11:32
Линк
Авто плац Автомобили , Кочани

VW POLO 1.4 TDI KAKO NOVO

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999

Денес 19:15 Автомобили , Битола

VW Polo 1.2 Trendline -08

4 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 17:20 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Polo 1.4 benzin

800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:09 Автомобили , Штип

VW POLO 1.4 TDI EKONOMICNO UNIKAT BEZ ZABELESKI

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:27 Авто плац Автомобили , Кочани

VW POLO 1.4 TDI 80 KS ODLICNO ZACUVANO

3 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 20:42 Автомобили , Кавадарци

VW Polo 1.4i

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 17:24 Автомобили , Велес

VW Polo

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:46 Автомобили , Крива Паланка

VW POLO 1.6 TDI 75KS NE UVEZENA PRV GAZDA

7 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 11:32 Авто плац Автомобили , Кочани

VW POLO 1.4 TDI KAKO NOVO

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 10:48 Автомобили , Тетово , Теарце

VW POLO CLASSIC

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:48 Авто плац Автомобили , Скопjе , Скопје

VW POLO 1.4 TDI PERFEKTEN FULL AVTO NIKI

4 490 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 03:45 Автомобили , Охрид

VW Polo

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
18 авг 21:37 Автомобили , Штип

VW POLO 1.0 MOZNA E I ZAMENA SO MOJA DOPLATA

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
18 авг 20:58 Авто плац Автомобили , Скопjе , Илинден

VW POLO 1.2 -07

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
18 авг 20:58 Авто плац Автомобили , Скопjе , Илинден

VW POLO 1.4 -06

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
18 авг 20:20 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Polo Fox 1.6

1 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
18 авг 15:52 Автомобили , Кавадарци

VW POLO 1.4 BENZIN -98

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
18 авг 12:16 Автомобили , Гостивар

VW Polo 1.2 TSI Blue Technology

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
18 авг 10:15 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Polo 1.2 Benzin -04

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
18 авг 09:07 Автомобили , Кочани

VW Polo 1.9d

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
18 авг 09:02 Автомобили , Куманово

VW Polo 1.0

1 350 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг 00:58 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW POLO 1.4 BENZIN 60 KS NEUVEZENO KAKO NOVO

1 499 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
17 авг 19:40 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW POLO 1.2 LPG

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 авг 18:24 Автомобили , Битола

VW POLO 1.4 TDI ekonmicno odrzano i po ekstra cena

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
16 авг 14:49 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW POLO FOX 1.4

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
15 авг 12:07 Авто плац Автомобили , Прилеп

VW POLO 1.2 BENZIN FUL OPREMA

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
14 авг 18:45 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Polo 1.2

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
14 авг 11:57 Автомобили , Штип

VW Polo 1.6 benzin plin dizna sistem

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
13 авг 19:48 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW POLO 1,4TDI 68KS,150000km servis.kniska 1-gazd

4 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
12 авг 18:19 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Polo

6 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
12 авг 11:51 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

VW Polo klasik

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг 09:14 Автомобили , Скопjе , Центар

VW POLO 1.4TDI Full Oprema

4 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
10 авг 12:48 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW POLO 1.2i 70KS -08 SERVISNA AUTO KODEKS

3 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
09 авг 16:35 Автомобили , Прилеп , Долнени

VW Polo 1.2 12 v

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
08 авг 21:33 Авто плац Автомобили , Тетово

VW POLO 1.4 TDI 51kw -06 FULL AVTOCENTAR

4 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
08 авг 12:58 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Polo 1.4 prv gazda so servisna full oprema

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
06 авг 19:54 Автомобили , Струмица

VW POLO 1.4 TDI 70KS -09 127.000KM ENTERIERAUTO

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
06 авг 13:42 Автомобили , Охрид

VW POLO VO ODLICNA SOSTOJBA

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
05 авг 19:33 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Polo 1.4 TDI

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
05 авг 09:07 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Polo 1.4 TDI FULL OPREMA

4 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
03 авг 23:20 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Polo 1.4 TDI Francija 4,5 l/100km

4 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
02 авг 19:24 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW POLO

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
02 авг 15:02 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Polo 1.4 DIZEL

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток