Македонски | Shqip | English |
Вчера 14:10 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Scirocco MATCH 2.0TDI 140HP BLUEMOTION

17 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 55 000 - 59 999
14 дек 11:02 Автомобили , Охрид

VW SCIROCCO VO ODLICNA SOSTOJBA

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
16 ное 17:41 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Scirocco ITNO

9 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
11 ное 17:14 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Scirocco 1.4 122

10 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999
25 окт 14:13 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Scirocco 2.0 TDI 170HP

13 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
15 окт 23:03 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Scirocco 2.0 TSI DSG

19 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
05 окт 19:35 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Scirocco ITNO

10 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
18 сеп 16:13 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW SCIROCCO ITNO

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
31 авг 04:29 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW Scirocco 2.0 TDI 170KS BG Tabli -10

12 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
09 авг 18:43 Автомобили , Куманово

VW Scirocco

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
27 јун 17:57 Автомобили , Крива Паланка

VW Scirocco 1.4TSI DSG7

12 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 30 000 - 34 999
01 јун 19:43 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Scirocco

14 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 55 000 - 59 999
28 апр 11:23 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Scirocco

12 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
07 апр 22:30 Автомобили , Куманово

VW Scirocco 1.4 TSI -12 Moze Zamena

15 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 25 000 - 29 999
23 фев 17:58 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Scirocco 1.4 tfsi, 125hp

12 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
09 јан 13:57 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Scirocco 1.4 Tsi 160 ks

Година: 2009
Километража: 45 000 - 49 999
27 јун 23:16 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Scirocco -09

10 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
05 фев 20:33 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW Scirocco 1.4 tsi -12

13 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 55 000 - 59 999
25 јан 17:15 Автомобили , Прилеп

VW Scirocco 1.4 TSI -09

12 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999
27 авг 20:13 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Scirocco 2.0 TSI -09

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
10 јул 15:15 Автомобили , Струга

VOLKSWAGEN SCIROCCO 2.0 TDI -09

15 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
30 јун 17:15 Автомобили , Скопjе , Сарај

VW BUBA -99

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
05 апр 16:19 Автомобили , Гостивар

VW Scirocco 1.4 TSI 160 k.s. -09

13 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 55 000 - 59 999
Кон почеток