Македонски | Shqip | English |
29 ное 16:33 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

VW T3

Година: 1985
Километража: 80 000 - 84 999
25 мај 16:09 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Transporter T3 1.6 TDI 7+1 -93

1 900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
07 мар 13:29 Автомобили , Тетово

VW T3 Kombi -89

Година: 1989
Километража: 10 000 - 14 999
Кон почеток