Македонски | Shqip | English |
Денес 00:40 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Touareg 5.0 V10 TDI full oprema uvezeno od CH

4 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
21 сеп 21:12 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Touareg

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 сеп 16:03 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Touareg EXCLUSIVE 3.0TDI 245HP

31 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
20 сеп 16:03 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Touareg 3.0TDI 240HP

20 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
20 сеп 16:02 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Touareg 4.2TDI 340HP

24 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
20 сеп 15:54 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Touareg 3.0TDI

32 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
20 сеп 15:51 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW Touareg 3.0TDI

34 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
20 сеп 12:03 Автомобили , Гостивар

VW TOUAREG SO SERVISNA KNISKA TOP SOSTOJBA

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
20 сеп 10:55 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW TOUAREG 2.5 TDI 4x4 REDIZAJN Mozna Zamena

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
19 сеп 19:33 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Touareg 3.0 tdi so full inter guma

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 сеп 00:23 Претпријатие Автомобили , Делчево

VW TOUAREG V6 3.0 TDI 224 ks

6 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 сеп 11:40 Автомобили , Охрид

VW Touareg 4x4 2,5 TDI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 сеп 17:17 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW TOUAREG 3.0 TDI 224KS A/T -09

12 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
03 сеп 00:42 Автомобили , Гостивар

VW Tourage 131.000km ne uvezena 2 gazda

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
30 авг 18:12 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Touareg 3.0 diesel

36 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
26 авг 15:08 Автомобили , Делчево

Touareg 2.5 tdi

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
26 авг 13:43 Автомобили , Струмица

VW Touareg -06

12 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
18 авг 01:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

VW TOUAREG 3.0 TDI CH

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг 13:56 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

VW Touareg R5 -09 Top

11 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг 01:29 Автомобили , Велес

VW TOUAREG 3.0 V6 TDI -11 GODINA FUL OPREMA

23 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
05 авг 14:49 Автомобили , Куманово

VW Touareg

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
03 авг 02:42 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Touareg 3.0 D

11 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул 21:32 Автомобили , Тетово

VW Touareg

12 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 5 000 - 9 999
28 јул 13:09 Автомобили , Скопjе , Скопје

WV TOAUREG 3.0 tdi v6

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 јул 22:34 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW TOUAREG 3.0 TDI V6

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
19 јул 19:23 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW TOUAREG 5.0

5 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
10 јул 13:21 Претпријатие Автомобили , Куманово

VW TOUAREG 3.0 TDI165 KW AUTO PLAC ZURICH

11 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
28 јун 10:04 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

VW Touareg 3.0tdi V6

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун 23:57 Автомобили , Струга

VW TOUAREG 2.5TDI

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
12 јун 16:43 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW TOUAREG 3.0 benzin

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
09 јун 16:24 Автомобили , Тетово

VW Touareg 3.0 v6 TDI

13 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 мај 09:44 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW TOUAREG 3.0 TDI 240ps DSG perfektna

12 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 19:41 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Touareg

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
27 апр 00:38 Автомобили , Делчево

VW Touareg

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр 13:36 Автомобили , Битола

VW Touareg

9 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
23 апр 10:27 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Touareg 2.5

9 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр 13:38 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW TOUAREG 4.2 V8 TDI 340KS

29 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
09 апр 00:08 Автомобили , Кочани

EXTRA VOZILO

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр 20:00 Автомобили , Кочани

VW Touareg extra vozilo

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар 15:06 Автомобили , Тетово

VW Touareg

27 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар 06:51 Автомобили , Скопjе , Центар

VW Touareg perfektna sostojba -11

29 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
29 мар 18:12 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW Touareg 2.5 TDI

7 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар 13:15 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Touareg 3.0Tdi V6

12 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 мар 22:10 Автомобили , Куманово

VW Touareg

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
10 мар 15:24 Автомобили , Кочани

VW TOUAREG 2.5TDI R5 175hp

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток