Македонски | Shqip | English |
03 јан 10:19 Автомобили , Кавадарци

Vw Vento 1.9 TDI vo odlicna sostojba

1 900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
25 дек 12:29 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Vento tdi 90 ps -97

2 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
18 дек 10:57 Автомобили , Штип

VW Vento 1.9 obicen dizel

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
14 дек 18:50 Автомобили , Кратово

VW Vento

2 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
30 ное 19:16 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Vento 1.9 TDI '93

1 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
28 окт 20:27 Автомобили , Кавадарци

VW Vento -94

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
19 окт 14:00 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

VW VENTO

1 500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
27 авг 12:54 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Vento 1.9 tdi 66kw

1 700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг 08:30 Автомобили , Штип

VW Vento 1.9td

1 100 ЕУР

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
12 авг 02:04 Автомобили , Тетово

VW Vento

Година: 1996
Километража: 35 000 - 39 999
24 јул 20:59 Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Vento

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
11 јул 22:24 Претпријатие Автомобили , Куманово

VW Vento 1.9 tdi klima

1 350 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
05 јул 18:41 Автомобили , Скопjе , Петровец

VW Vento 1.9 tdi

1 750 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
04 јул 18:26 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

VW Vento 19 D mozna zamena

1 100 ЕУР

Година: 1993
Километража: 15 000 - 19 999
24 јун 11:35 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Vento

850 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
10 јун 08:05 Автомобили , Гостивар

VW Vento

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
04 јун 18:21 Автомобили , Гостивар

VW Vento

1 250 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 160 000 - 169 999
03 јун 13:55 Автомобили , Битола

VW Vento TD 1.9

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 08:46 Автомобили , Кичево

VW Vento

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
21 мај 22:13 Автомобили , Велес , Градско

VW Vento 1.9 tdi

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 19:51 Автомобили , Делчево

VW Vento CL 1,9

1 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
09 мај 14:17 Автомобили , Штип , Карбинци

VW Vento turbo dizel

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр 11:56 Автомобили , Тетово

VW VENTO 1.9 TDI registrirano

1 400 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр 14:46 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW VENTO TOP FORMA

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
11 апр 11:15 Автомобили , Куманово

VW Vento 1.8 benzin plin avtomatik menjac

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр 18:06 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Vento

Година: 1997
Километража: 350 000 - 399 999
12 мар 21:17 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW Vento td

1 350 ЕУР Намалена цена

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
07 мар 09:22 Автомобили , Кичево

VW Vento 1.9 TD

1 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 25 000 - 29 999
12 фев 05:40 Автомобили , Гостивар

VW Vento

2 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан 22:59 Автомобили , Гостивар

VW Ventо

1 500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан 22:30 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Vento 1.9 td

Година: 1993
Километража: 35 000 - 39 999
01 јан 16:55 Автомобили , Кичево

VW Vento

1 600 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
15 ное 12:31 Автомобили , Скопjе , Шуто Оризари

VW VENTO 1.9 TDI 90KS -95

1 750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
11 ное 19:54 Автомобили , Пробиштип

VW Vento -93

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 25 000 - 29 999
09 ное 18:56 Автомобили , Штип

VW Vento -02

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 45 000 - 49 999
05 окт 22:48 Автомобили , Скопjе , Чаир

VW Vento tdi -97

3 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
30 сеп 20:03 Автомобили , Кичево

VW VENTO -95

1 400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
19 сеп 13:41 Автомобили , Куманово , Липково

VW Vento -95

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
29 авг 13:43 Автомобили , Штип

VW Vento -94

1 350 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
13 авг 15:47 Автомобили , Кичево

VW Vento 1.9 td -95

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 25 000 - 29 999
10 авг 09:19 Автомобили , Тетово , Брвеница

VW Vento -93

700 ЕУР

Година: 1993
Километража: 95 000 - 99 999
18 јул 13:22 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW VENTO 2.8 VR6 FULL OPREMA AKRAPOVIC SOUND -96

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
16 јул 02:19 Автомобили , Скопjе , Студеничани

VW Vento GT sport -97

1 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
06 јул 19:38 Автомобили , Тетово

VW Vento 1.9 moze zamena -93

1 300 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
03 јул 20:55 Автомобили , Кочани

VW VENTO 1.9 TDI -96 EKSTRA

1 850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
16 јун 00:20 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW Vento -93

1 350 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун 17:55 Автомобили , Струмица

Volkswagen Vento -93 vo dobra sostojba

1 150 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун 12:01 Автомобили , Кичево , Осломеј

VW Vento -95

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
01 јун 03:09 Автомобили , Скопjе , Петровец

VW Vento GTD 1.9 -93

1 600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 120 000 - 129 999
30 мај 21:39 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW Vento -96

1 650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток