Македонски | Shqip | English |
12 сеп 14:39 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW UP! CUP SPECIAL EDITION

7 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
01 сеп 10:43 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW up! MOVE UP 1.0 60HP

6 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 85 000 - 89 999
01 сеп 10:36 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW up! CUP 1.0 60HP

6 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 95 000 - 99 999
01 сеп 10:25 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW up! 1.0 60HP

6 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
01 сеп 10:12 Претпријатие Автомобили , Кочани

VW up! 1.0 75HP

6 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
30 мај 17:10 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW Up! 1.0 Benzin -12 tuka kupena so 48.000 km

3 750 ЕУР

Година: 2012
Километража: 45 000 - 49 999
14 апр 22:17 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW up!

7 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 15 000 - 19 999
21 јан 02:57 Автомобили , Куманово

2 x VW UP VAN !!! 1.0 PLINSKI URED VW 60KS

6 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 15 000 - 19 999
25 окт 13:41 Автомобили , Ресен

VW UP

5 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
14 окт 19:08 Автомобили , Скопjе , Карпош

VW UP

8 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
10 мај 19:21 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

WV UP 2014 kako novo -14

7 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 10 000 - 14 999
05 апр 23:13 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VW up! KAKO NOVO -14

7 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 10 000 - 14 999
Кон почеток