Македонски | Shqip | English |
22 мај 08:56 Автомобили , Тетово

Volvo 244

2 500 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун 09:43 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Volvo 244 -81

Година: 1981
Километража: > 500 000
Кон почеток