Македонски | Shqip | English |
18 јан 15:09 Претпријатие Автомобили , Тетово

Volvo 460

750 ЕУР

Година: 1991
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек 16:36 Автомобили , Кичево , Зајас

Volvo 460 dizel

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
13 ное 17:51 Автомобили , Охрид

Volvo 460

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
08 окт 13:52 Автомобили , Радовиш

VOLVO 460

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
07 ное 21:22 Автомобили , Охрид

Volvo 460 glt 1.9td so full oprema -95

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
13 јул 10:22 Автомобили , Скопjе , Центар

Volvo 460 -95

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
07 јул 13:17 Автомобили , Охрид

Volvo 460 -93

400 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
25 фев 18:43 Автомобили , Скопjе , Центар

Volvo 460 1.8 benzin -93

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан 08:39 Автомобили , Делчево

Volvo 460 dizel TD -97

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
28 јан 15:53 Автомобили , Охрид

Volvo 460 1.9 td so full oprema -95

1 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
15 авг 21:32 Автомобили , Скопjе , Карпош

Volvo 460 -97

450 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
19 јун 18:45 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Volvo 460 -96 Povolno

2 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток