Македонски | Shqip | English |
21 сеп 18:58 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Volvo S40 2.0 -04

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
02 сеп 18:32 Автомобили , Кичево

VOLVO S40 1.9 TDI DIZEL -00

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
09 мај 14:52 Претпријатие Автомобили , Кавадарци

VOLVO S 40 1.6 DIESEL

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
18 фев 20:24 Автомобили , Скопjе , Карпош

Volvo S40

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
08 фев 01:03 Автомобили , Гостивар

Volvo S40 1.6 Dizel -06 reg cel god

5 599 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
04 јан 21:01 Автомобили , Кочани , Македонска Каменица

Volvo S40 1.6

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
06 дек 12:57 Автомобили , Неготино

Volvo S40 dizel

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
11 ное 12:32 Претпријатие Автомобили , Прилеп

Volvo S40 2.0d

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
01 ное 18:17 Автомобили , Битола

VOLVO S40 2.0 100KW

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
25 окт 12:25 Автомобили , Крива Паланка

VOLVO S40 1.6HDI 110KS -06

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
16 окт 04:03 Автомобили , Охрид

Volvo S40

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 сеп 22:06 Автомобили , Кичево

VOLVO S40

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
18 сеп 18:45 Автомобили , Битола

VOLVO S40

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
12 авг 20:57 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VOLVO S40 1.6 DIZEL

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 јул 12:28 Автомобили , Делчево

Volvo S40

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
04 мај 11:44 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Volvo S40

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев 12:19 Автомобили , Велес

Volvo S40 2.0d

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек 06:49 Автомобили , Битола

VOLVO S40 1.6 plin

2 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
01 окт 17:58 Автомобили , Скопjе , Центар

Volvo S40 2.0D -05

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
26 сеп 16:28 Автомобили , Велес

Volvo S40 1.9 TDI -00

2 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
26 сеп 16:20 Автомобили , Велес

VOLVO S40 1.9 TDI -00

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
20 јул 12:41 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Volvo 2.0 S40 -96

1 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун 21:30 Автомобили , Кавадарци

Volvo S40 -01

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
06 мај 10:31 Автомобили , Охрид

Volvo S40 -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 18:08 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Volvo S40 -98

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
10 апр 03:34 Автомобили , Прилеп , Долнени

Volvo S 40 1.9 85kw -02

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
08 апр 05:22 Автомобили , Прилеп , Долнени

VOLVO S40 -02 85KW

Година: 2002
Километража: 30 000 - 34 999
27 јан 14:45 Автомобили , Тетово

Volvo S40 -00 2.0 full oprema

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
18 јан 16:17 Автомобили , Скопjе , Центар

VOLVO S40 1.6 D -07 FULL OPREMA GRATIS LETNI GUMI

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
02 јан 11:42 Претпријатие Автомобили , Битола

Volvo S40 2.0 D -06 Registrirano

6 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
29 дек 21:15 Автомобили , Делчево

Volvo S40 -05

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
18 дек 18:24 Автомобили , Скопjе , Илинден

VOLVO S40 2.0 TURBO PLIN A-TEST -98

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
06 дек 19:21 Автомобили , Тетово

Volvo s 40 2.0d -05

6 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
02 дек 19:44 Автомобили , Тетово

Volvo S40 2.0d -05

6 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
19 окт 19:47 Автомобили , Битола

VOLVO S40 -02 ZAMENA ZA TERENEC

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
04 јул 17:30 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Volvo S40 -04

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
13 мај 19:16 Автомобили , Кичево

VOLVO S40 1.9 TDI dizel klima mozna zamena-00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 10:05 Автомобили , Скопjе , Центар

Volvo S40 -97 Vo idealna sostojba

1 599 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
20 фев 13:52 Автомобили , Охрид

VOLVO S40 -02

3 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
18 фев 00:47 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Volvo S 40 1.9Dci -03

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток