Македонски | Shqip | English |
22 јул 13:45 Автомобили , Тетово

Volvo V70 2.4 dizel itno

4 300 ЕУР Price Reduced

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
22 дек 17:08 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

VOLVO V70 BI FUEL

7 770 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул 15:37 Автомобили , Тетово

Volvo V70 -02

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток