Македонски | Shqip | English |
04 јан 06:25 Автомобили , Свети Николе

Povolno Yugo 60

1 100 ЕУР

Година: 1989
Километража: 90 000 - 94 999
29 авг 14:05 Автомобили , Велес

Yugo 60

500 ЕУР

Година: 1990
Километража: 100 000 - 109 999
04 јун 21:52 Автомобили , Тетово , Теарце

YUGO 60

450 ЕУР

Година: 1989
Километража: 110 000 - 119 999
17 авг 22:17 Автомобили , Куманово

Yugo 60 -91

20 000 МКД

Година: 1991
Километража: 110 000 - 119 999
27 апр 17:50 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Yugo 60 -90

250 ЕУР

Година: 1990
Километража: 50 000 - 54 999
Кон почеток